Czy potrzebujesz Xbox Live, aby grać w Fortnite?


Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier Battle Royals na każdą platformę, PC i konsolę. Ale konsolowe wersje tytułów free-to-play mogą być skomplikowane, nie zawsze są tak darmowe, jak na PC. Wielu graczy prawdopodobnie zastanawia się, czy potrzebujesz Xbox Live, aby grać w Fortnite? Ta subskrypcja jest wymagana do grania w niektóre gry na Xbox, więc czy możesz uzyskać dostęp do Battle Royale bez płacenia i czy potrzebujesz Xbox Live, aby grać w Fortnite ze znajomymi? Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Czy potrzebujesz usługi Xbox Live, aby grać w Fortnite? następnie przeczytaj uważnie i nie zapomnij podzielić się z przyjaciółmi.

Czy potrzebujesz Xbox Live grać w Fortnite’a?

Chociaż gra może być darmowa, nie zawsze jest jasne, czy te gry są rzeczywiście całkowicie darmowe na innych platformach. Jednak gra Epic jest stosunkowo szeroko dostępna dla każdego bez abonamentu, nawet kilku ostatnich posiadaczy ostatnio przestawiło się na uczynienie jej całkowicie darmową. Oto, co musisz wiedzieć o Xbox Live i Fortnite.

Przeczytaj także, jak strzelcy wyborowi otrzymują duże wzmocnienia many w patchu 13.2 League of Legend Wśród innych zmian AD

Nie potrzebujesz usługi Xbox Live, aby grać w Fortnite online. Na prawie każdej platformie możesz skakać i grać w grę całkowicie za darmo! Co więcej, możesz korzystać z gry międzyplatformowej, aby łączyć się ze znajomymi na innych platformach. Jednak nie zawsze tak było. Pierwotnie do grania potrzebny był dostęp do subskrypcji Xbox Live. Mimo że Fortnite Battle Royale zawsze był darmowy, Xbox utrzymywał sekcję online w ramach subskrypcji online do kwietnia 2021 r. Odwrócenie było wówczas ogromną wiadomością o Fortnite, ponieważ gracze konsolowi grają teraz za darmo, nawet z krzyżami -graj na innych platformach.

Możesz dołączyć do zabawy w Ratowanie Świata, oryginalnej wersji Fortnite. Jednak spin-off gry Battle Royale został zablokowany z tyłu usługi subskrypcji. Od tego czasu Xbox zmienił wiele. Możesz teraz cieszyć się darmowymi grami bez korzystania z subskrypcji usługi Xbox Live. Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz usługi Xbox Live, aby grać w Fortnite, odpowiedź nie jest oczywista. Dobra wiadomość, ponieważ nikt nie chce płacić abonamentu za darmowe gry, nie ma znaczenia, ile czasu spędziłeś w Fortnite.

Czy potrzebujesz XBOX LIVE, aby grać w Fortnite ze znajomymi?

Przyjaciele i dobieranie do drużyn w Fortnite odbywa się za pomocą własnego systemu kont Epic. Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz usługi Xbox Live, aby grać w Fortnite ze znajomymi, odpowiedź brzmi: nie. Możesz grać ze znajomymi na konsoli Xbox lub dowolnej innej platformie, pod warunkiem, że znajdują się oni na Twojej liście znajomych Epic.

Czy potrzebujesz XBOX Live, aby przesyłać strumieniowo Fortnite?

W przeciwieństwie do niektórych innych platform konsolowych, Microsoft oferuje Fortnite na więcej sposobów niż na konsolach. Gra jest częścią platformy gier Xbox Cloud. Jest to system, w którym gracze mogą przesyłać strumieniowo gry na inne urządzenia, rzadka szansa grania w Fortnite na urządzeniu mobilnym pomimo zakazu. Może to być wygodny sposób grania w ulubione gry również poza konsolą do gier. Chociaż jest to nieco wyższy poziom premium, czy potrzebujesz Xbox Live, aby grać w Fortnite za pośrednictwem gier w chmurze?

Gracze mogą korzystać z Fortnite na Xbox Cloud Gaming i nie potrzebujesz do tego subskrypcji Xbox Live! Na konsoli Xbox możesz grać w gry typu free-to-play i korzystać z innych funkcji, takich jak bezpłatne przesyłanie strumieniowe dla wszystkich. To bardzo hojny system i jedna z zalet korzystania z konsoli Microsoft. Przez wszystkie sezony Fortnite, przynajmniej odkąd został zaoferowany. Przynajmniej od czasu wprowadzenia, jest to darmowy sposób grania na różnych platformach.

FORTNITE NA XBOX :

Fortnite może się nieźle bawić na konsoli. Dzięki nowym Gens i Chapter 4 gra wygląda bardziej imponująco niż kiedykolwiek na jakiejkolwiek platformie. Chociaż możesz grać za darmo, nie tak można uzyskać darmową subskrypcję Xbox Live V-R! Więc jeśli chcesz zbierać grzechy lub przepustki bojowe, wciąż jest kilka rzeczy, które musisz posypać, nawet jeśli nie musisz korzystać z Xbox Live, aby grać w Fortnite.

Pobierz najnowszy artykuł o e-sporcie od Sportslumo.com, śledząc nas na Instagramie, Świergoti YouTube

Źródło : https://sportslumo.com/esports/do-you-need-xbox-live-to-play-fortnite/