Czy pojawienie się Kratosa i Topora Lewiatana w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 to tylko kwestia czasu?

Kratos i Topór Lewiatana z God of War mogą powrócić w drugim sezonie Fortnite

Minęły ponad trzy lata, odkąd Kratos i jego kultowy topór Lewiatan byli dostępni w sklepie z przedmiotami Fortnite. Ponieważ sezon mitologii greckiej trwa, fani z niecierpliwością wyczekują powrotu ulubionego taty-zabójcy bogów. W tym artykule znajdują się wszystkie informacje, jakie wiemy o Kratosie i Toporze Lewiatana, które potencjalnie powrócą w drugim sezonie Fortnite Rozdział piąty.

Czy Kratos i Lewiatan Axe powrócą?

Pomimo morza próśb fanów o powrót Kratosa i Lewiatana Axe, nie było oficjalnego potwierdzenia od Epic Games ani Sony w sprawie ich ponownego wydania w Fortnite. Istnieją jednak pewne przesłanki sugerujące możliwy powrót. Sekcja sklepu God of War została niedawno przeniesiona z kategorii „Współpraca z Fortnite” do „Spotlight”, co sugeruje potencjalną premierę w najbliższej przyszłości.

Epic Games milczy wśród szaleństw fanów wokół Kratosa. Społeczność zamieniła pragnienie powrotu Kratosa w mem, a media społecznościowe zostały zalane prośbami. Tematyka mitologii greckiej bieżącego sezonu i walki z bossami z bogami olimpijskimi na mapie sprawiają, że jest to idealny moment na powrót Kratosa. Nie wiadomo, czy Epic Games szesnaście skorzysta z tej okazji.

Czy na horyzoncie pojawia się nowa skórka God of War?

Chociaż nie było żadnych oficjalnych ogłoszeń dotyczących nowych skórek lub elementów kosmetycznych God of War, ujawnione informacje poufne sugerują, że skórka Atreusa może być w fazie opracowywania. W plotkach dotyczących rozdziału 5 – sezonu 2 wspomniano o różnych nadchodzących funkcjach, w tym o potencjalnym powrocie Kratosa ze skórką Atreusa. Należy pamiętać, że plany rozwoju mogą ulec zmianie i nie wszystkie ujawnione informacje mogą zostać zrealizowane.

Szczegóły dotyczące ceny i wyłączności

Jeśli będzie dostępny, pakiet Kratosa, który zawiera wszystkie aktualne elementy kosmetyczne God of War, kosztuje 2200 V-dolców. Skórkę Kratosa można kupić osobno za 1500 V-dolców, natomiast topór Lewiatana z wbudowaną emotką kosztuje 1000 V-dolców.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad ekskluzywnością skórki Kratosa, można ją kupić na dowolnym systemie, w tym na Xbox. Istnieje jednak ekskluzywny styl „Opancerzony Kratos”, do którego można uzyskać dostęp wyłącznie grając w Fortnite na PS5.

W oczekiwaniu na powrót Kratosa i Topora Lewiatana do sklepu z przedmiotami gracze mogą doskonalić swoje umiejętności, rzucając wyzwanie samemu oryginalnemu God of War i zdobywając Aspekt i mityczną broń.

Źródło: www.bing.com