Czy oryginalna mapa Fortnite pozostanie po tym sezonie? Oto, co wiemy

Powrót mapy OG Fortnite: co musisz wiedzieć

Na mapie OG Fortnite można obecnie grać w popularnej grze wideo. Epic Games cofnęło grę w czasie, przywracając mapę z Rozdziału 1. Ten sezon będzie jednak najkrótszym w historii Fortnite, gdyż ma zakończyć się na początku grudnia.

Dzięki krótkiemu powrotowi oryginalnej mapy popularność Fortnite po raz kolejny eksplodowała. Zaledwie dzień po premierze sezonu gra pobiła rekord największej liczby graczy jednego dnia. Biorąc pod uwagę, że Fortnite działa już siódmy rok, jest to imponujące.

Wielu graczy zastanawia się jednak, czy karta OG zostanie usunięta po tym sezonie.

Mapa OG Fortnite prawdopodobnie pozostanie w grze, oto dlaczego

Jeszcze przed powrotem mapy OG Fortnite znany przeciekacz opublikował ciekawy szczegół na temat jej przyszłości. Według egipskiego autora przecieku na X, oryginalna mapa będzie dostępna osobno jako edytowalna wyspa w Fortnite Creative. Z tego powodu karta prawdopodobnie pozostanie w grze.

Biorąc pod uwagę możliwości UEFN (Unreal Editor for Fortnite), utalentowani twórcy będą mogli tworzyć niesamowite mapy za pomocą tego szablonu. Dodatkowo istnieje duża szansa, że ​​Epic Games utrzyma mapę również w trybie Battle Royale.

Twórca gry doskonale zdaje sobie sprawę, że Fortnite powraca do swojej świetności. Z tego powodu usunięcie karty OG na pewno nie byłoby dobrym pomysłem. Jednak Epic drażnił się także z rozdziałem 5 Fortnite i wygląda na to, że otrzymamy wiele nowej zawartości, w tym dwa nowe tryby gry.

Ponieważ sezon OG zakończy się za niecałe trzy tygodnie, prawdopodobnie wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat oryginalnej karty. W międzyczasie mapa ulegnie dalszym zmianom. Następna zmiana przyniesie sezony 7 i 8. W ostatnim tygodniu sezonu odbędzie się sezon X i kolejne duże wydarzenie na żywo.

Źródło: www.bing.com