Czy Moon Knight pojawi się w Fortnite? Wszystko, co do tej pory wiemy


Przewodniki

Moon Knight obecnie wprowadza swój pierwszy sezon co tydzień w Disney+. Serial prowadzony przez Oscara Isaaca śledzi Marca Spectora/ Stevena Granta, mężczyznę z dysocjacyjnym zaburzeniem tożsamości (DID), który próbuje dowiedzieć się, czy rzeczy, które widzi, są prawdziwe, czy też są częścią jego choroby psychicznej. Ma stać się częścią Marvel Cinematic Universe w przyszłości i jak dotąd dobrze sobie radził z krytykami i widzami, ludzie się zastanawiają czy Moon Knight przyjeżdża do Fortnite jako skórkę do odblokowania lub taką, którą można kupić w sklepie z przedmiotami.

Kiedy Moon Knight pojawi się w Fortnite?

Jest kilka powodów, dla których Moon Knight może pojawić się w Fortnite. Przede wszystkim popularny dataminer ShiinaBR wspomniał na Twitterze, że Epic Games i Disney „zaprosili niektórych twórców treści Fortnite na premierowe wydarzenie nadchodzącego programu Moon Knight” 28 marca.

Znaczenie tego sprowadza się do tego, że to samo stało się z Dune, która wkrótce potem otrzymała współpracę z crossoverem Fortnite. W związku z tym wielu graczy wierzy teraz, że skórka Moon Knight może pojawić się w Fortnite, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że skórka przepustki bitewnej na poziomie 100 rozdziału 3 sezonu 2 to nic innego jak Doctor Strange, kolejny superbohater Marvela.

To nie tak, że Moon Knight przybywający do Fortnite również jest poza sferą możliwości. Widzieliśmy już cały sezon Fortnite poświęcony superbohaterom Marvela, a różni bohaterowie i złoczyńcy pojawiają się jako skórki, a Doctor Strange w tym sezonie jest najnowszym.

Epic nie ogłosił jeszcze oficjalnego ogłoszenia, czy Moon Knight pojawi się w Fortnite. Jednak biorąc pod uwagę, że seria ma jeszcze trzy odcinki po dzisiejszym, skórka może pojawić się pod koniec sezonu.

Aby uzyskać więcej wskazówek i trików dotyczących bieżącego sezonu, wyszukaj Twinfinite lub zapoznaj się z naszymi relacjami na temat gry, korzystając z poniższych linków.

Źródło : https://twinfinite.net/2022/04/is-moon-knight-coming-fortnite/