Czy Lady Gaga pojawi się w Fortnite? Oto dlaczego fani online tak myślą


Lady Gaga

Na początku tego tygodnia wyciek ujawnił, że Fortnite dodawał swoją pierwszą transową postać, Dreamer, jako część wrześniowego wydarzenia Rainbow Royale. Dziś nowy przeciek sprawia, że ​​gracze myślą, że sama Matka Monster, Lady Gaga, również zmierza do popularnej gry typu battle royale.

Według Fortnite przeciek FNLeaksAndInfo, nowa emotikona współpracy o nazwie „Jug Band” nadchodzi, donosi Gayming Magazine. Co to ma wspólnego z Gagą? Cóż, ci, którzy go słuchają, zauważyli, że brzmi bardzo znajomo; Wydaje się, że to cover „Poker Face” Gagi.

FNLeaksAndInfo opublikował klip z dźwiękiem deklarującym „to Lady Gaga”, ale możesz sam posłuchać i zdecydować poniżej.

Chociaż twórca gry, Epic Games, jeszcze nie potwierdził, że Gaga zostanie dodana do gry, ta piosenka zdecydowanie brzmi jak jej kultowy hit. Ta współpraca miałaby sens w przypadku gry, która ma historię podobnych partnerstw muzycznych, w tym organizowanie koncertów w grze z artystami takimi jak Ariana Grande i Travis Scott.

Gracze będą musieli poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy aktualizacja wypadnie, aby się dowiedzieć na pewno, ale w międzyczasie nie powstrzymało to teoretyzowania. Zdjęcie udostępnione również przez FNLeaksAndInfo pokazuje rękę wyciągającą się z czegoś, co wydaje się być płynnym chromem. Jak podkreślają fani, ta estetyka to taka, która została wykorzystana w Gagi Chromatyka album.

Chociaż włączenie Gagi do gry byłoby niesamowite, byłoby to również dość ironiczne, ponieważ piosenkarz kiedyś zwrócił się do Twittera, aby dowiedzieć się, czym w ogóle jest gra. „Co jest dwa tygodnie?” napisała na Twitterze w 2019 roku. Niektórzy kręcili głowami w komentarzach, podczas gdy inni sugerowali, aby zagrać w drużynie. Tak czy inaczej, z tym najnowszym wyciekiem wydaje się, że Gaga dostała swoją odpowiedź i być może wkrótce stworzymy kultowy zespół.

POWIĄZANE | Fortnite dodaje Dreamer Supergirl, swoją pierwszą transową postaćŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6310d0bdbb1947ab913ef1a9d62a22bb&url=https%3A%2F%2Fnews.yahoo.com%2Flady-gaga-coming-fortnite-why-145706454.html&c=5481949673670012954&mkt=fr-fr