Czy kupiłbyś tę koszulę Fortnite za 1000 $ lub zegarek Far Cry 6 za 1200 $?


WTF?! Ogromna popularność dzisiejszych gier wideo oznacza, że ​​dostępnych jest mnóstwo produktów powiązanych. Mogą być dość drogie, co ilustruje kilka nowych przedmiotów: zwykła biała koszula Fortnite za 1000 USD; oraz zegarek Far Cry 6 za 1200 dolarów.

W przypadku koszuli Fortnite pochodzi z hiszpańskiego luksusowego domu mody Balenciaga z siedzibą w Paryżu. Współpracował z Fortnite, aby stworzyć linię koszul, kurtek i czapek, z których wszystkie są brutalnie drogie.

Czapki Balenciagi Fortnite, z logo gry, marką producenta i napisem na rondzie, kosztują 395 USD. To cztery dolary taniej niż podstawowa platforma Steam. Być może chciałbyś mieć koszulkę w podobnym stylu za 495 USD, która przenosi się do przedziału cenowego Xbox Series X / PS5. Tymczasem bluza z kapturem kosztuje 725 USD, mniej więcej tyle samo, co 32-calowy zakrzywiony Samsung Odyssey G7 — nasz najlepszy monitor do gier 1440p przy 240 Hz.

Elementem de la oporu Balenciagi jest z pewnością koszula Fortnite Large Fit. Ten niepozorny, prosty biały top ma małe logo Fortnite nad lewą piersią i, podobnie jak inne przedmioty, ma z tyłu napis „Retail Row” w różnych językach. Kosztuje 995 USD, mniej więcej tyle samo, co RTX 3070 na eBayu, niestety.

Jeśli zarabiasz na pieniądzach, masz też dżinsową kurtkę za 1290 dolarów lub, jeśli naprawdę chcesz się popisać, „Gamer Denim Jacket” za 2550 dolarów. Nie jest związany z Fortnite, ale ma na odwrocie napis „extr3me”, dzięki czemu jest wart swojej ceny.

Wolisz Far Cry od Fortnite? Sprawdź limitowaną edycję Far Cry 6 w kolorze Khaki Field firmy Hamilton, która jest „identyczna pod względem konstrukcji ze sprzętem do zegarków w grze, który gracze mogą nosić w grze Far Cry 6.”. Witryna twierdzi, że może „znacznie poprawić twoją obronę podczas sprintu”, prawdopodobnie odnosząc się do wersji gry. Prawdziwe wcielenie ma 42-milimetrową tytanową obudowę, trzyręczny mechanizm Hamiltona H-130, 80-godzinną rezerwę chodu i jest wodoodporny do 328 stóp.

Tylko 1983 z tych zegarków jest produkowanych i są dostarczane z wymiennym skórzanym paskiem, narzędziem do zmiany paska i skórzanym futerałem. Niektórzy mogą się wahać w cenie 1200 USD, ale tego typu zegarki nie są tanie, a to wciąż mniej niż smartwatch Tag Heuer z motywem Super Mario o wartości 2150 USD, który wyprzedał się w ciągu dziesięciu minut.

Odzież i zegarki to nie twoja rzecz? Ci, którzy wolą bardziej tradycyjne gadżety z gier wideo, mogą zainteresować się tym wartym 1499 dolarów posągiem Lary Croft z limitowanej edycji, stworzonym przez Weta Workshop, słynącego m.in. z pracy nad filmami Władca Pierścieni. Postać mierzy 31,5 cala wysokości i waży prawie 30 funtów.

h / t: Gracz komputerowySource : https://www.techspot.com/news/91365-would-you-buy-1000-fortnite-shirt-or-1200.html