Czy IShowSpeed ​​jest w Fortnite? | Telewizja e-sportowa GINX


Kontrowersyjny twórca YouTube, IShowSpeed, został niedawno przekonany, że ma skórkę ikony w Fortnite. Ale czy to prawda?

Opublikowano 9 października 2022 r.

Seria ikon Fortnite przedstawia wybitne postacie w kulturze popularnej w epickim crossoverze z grą Battle Royale. Muzycy, osobistości sportowe, wpływowi internetowi, streamerzy i twórcy treści zostali przeniesieni do Fortnite, aby gracze mogli je kupić w sklepie z przedmiotami.

Niedawno, kontrowersyjny streamer i twórca treści IShowSpeed ​​zareagował na doniesienia o jego włączeniu do Fortnite podczas transmisji na żywo, ale czy tak się dzieje? Szczegółowo informujemy, czy IShowSpeed ​​otrzyma skórkę w Fortnite i kiedy będzie dostępna.

Czy IShowSpeed ​​ma skórkę w Fortnite?

Krótka odpowiedź brzmi, że w momencie pisania nie ma potwierdzonej skórki dla IShowSpeed ​​w Fortnite. Popularny twórca treści niedawno przesłał film (umieszczony poniżej) na swoim drugim kanale YouTube w odpowiedzi na wyciekły kosmetyk Fortnite, który, jak się uważa, został dodany do gry Battle Royale.

” allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” class=ezlazyload>

Od tego czasu filmy krążą w Internecie, twierdząc, że IShowSpeed ​​otrzyma strój w grze w ramach następnej serii ikon Fortnite. Ta seria zwykle skupia się na wybitnych celebrytach, wpływowych osobach online i twórcach treści, takich jak Ninja, Ariana Grande, Loserfruit, a ostatnio SypherPK, uwiecznionych w Fortnite.

Jeśli chodzi o to, czy IShowSpeed ​​będzie kolejnym twórcą treści, który dołączy do Fortnite Icon Series, wygląda na to? w tym momencie nic poza mistyfikacją, ponieważ wydawca Epic Games tego nie potwierdził. Ponadto w sierpniu 2022 r. wyciekła ankieta Fortnite, w której podkreślono kilka elementów kosmetycznych w grze, które jeszcze nie były dostępne.

ishowspeed fortnite wyciek skóry reakcja wideo na youtube
IShowSpeed ​​zareagował na wideo, w którym ujawniono wyciek skóry twórcy treści do Fortnite. (Zdjęcie: YouTube / Live Speedy)

Gdyby IShowSpeed ​​otrzymał kosmetyk w grze, prawdopodobnie wyciekłby on w sierpniu lub podobnie, Epic Games zapobiegłoby wyciekowi wycieku w Internecie. W związku z tym jest po prostu mało prawdopodobne, że IShowSpeed ​​zostanie dodany do listy Fortnite Icon Series.

Podczas gdy szukaliśmy filmu na YouTube, który wyciekł ze skórki IShowSpeed ​​Fortnite, film jest podobno niepubliczny i wygląda na to, że kanał YouTube nie istnieje. To dodatkowo zwiększa nieprawdopodobność wycieku skóry, nawet gdy IShowSpeed ​​przeglądał kanał YouTube, który nie zawiera żadnych treści.

ishowspeed fortnite wyciek skóry fałszywe hox przygnębiony disapoointed
IShowSpeed ​​wydaje się być przygnębiony, ponieważ wyciek jego skórki Fortnite był fałszywy. (Zdjęcie: YouTube / Live Speedy)

IShowSpeed ​​poszedł dalej, aby sprawdzić w ItemShopie, czy wyciekająca skórka była obecna, ale była rozczarowana i zdezorientowana. Tak więc pomimo tego, że streamer i twórca treści są nieugięci, że „to jest prawdziwe”, ten wyciek Fortnite jest kolejną sztuczką mającą na celu generowanie internetowych dyskusji i poglądów.

Na razie gracze nadal mogą zdobyć kosmetyki SypherPK, które są częścią obecnej serii ikon Fortnite, dostępnej w sklepie z przedmiotami.

Aby uzyskać więcej zawartości Battle Royale, zapoznaj się z naszą sekcją poświęconą wiadomościom Fortnite, aktualizacjom, przewodnikom, funkcjom i nie tylko.

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Epic Games.

Ze scenariuszem Ashleigh Klein

Ashleigh Klein jest pisarzem sztabowym w GINX Esports TV z siedzibą w RPA. Jest wyposażona w N.Dip w dziedzinie dziennikarstwa i studiów medialnych, z mnóstwem wpisów do dziennika opisujących jej rozległe doświadczenia w otwartym świecie w grze. Kiedy nie sprawdza tablic ogłoszeniowych, można ją znaleźć badając wszystkie rzeczy związane z Marvelem, DC i Gwiezdnymi Wojnami. Możesz skontaktować się z nią na Twitterze pod adresem @ashleigh_RPG.

Źródło : https://www.ginx.tv/en/fortnite/ishowspeed-skin