Czy Goku Black pojawi się w Fortnite? Dowiedz się więcej!

Czy Goku Black pojawi się w Fortnite?

Fortnite to niezwykła gra, która połączyła jedne z największych nazwisk w popkulturze i grach. Ostatnio fani są podekscytowani plotkami o tzw. Smoczej Kuli współpracy, a konkretnie możliwości wariantu Goku Black popularnej skórki Fortnite. Czy to tylko plotka, czy rzeczywiście Goku Black pojawi się w Fortnite?

Plik „DualParadox” w Fortnite

Po aktualizacji z 7 maja firma GMatrixGames wykryła plik o nazwie „DualParadox” w plikach gry Fortnite. Chociaż sam plik nie zawierał zbyt wielu informacji, GMatrixGames był w stanie potwierdzić, za pośrednictwem dodatkowych źródeł i wiarygodnych osób, że plik prawdopodobnie odnosi się do czarnej skórki Goku, która pojawi się w Fortnite.

„Złapałem tekstury stroju DualParadox i mogę na 99% potwierdzić, że to w rzeczywistości Goku Black ze stylem Super Saiyan Rosé. Model różni się również od obecnego stroju Son Goku.” – GMatrixGames

Chociaż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, niedawne odkrycie pliku „DualParadox” w aktualizacji gry oraz inne wiarygodne potwierdzenia wycieku sugerują, że taka możliwość jest realna.

Jak zdobyć Goku Black w Fortnite

Jeśli Goku Black rzeczywiście trafi do Fortnite, można bezpiecznie założyć, że będzie dostępny w sklepie w grze dla graczy do zakupu. Chociaż dokładna cena jest nadal nieznana, poprzedni Smocza Kula współpraca może nam dać pewien wgląd. Pakiet Goku, który zawierał strój Goku i emotkę Kamehameha, został wyceniony na 1800 V-dolców. Możliwe, że wariant Goku Black może być wyceniony podobnie lub nawet wyżej, w zależności od konkretnych szczegółów wydania.

Jak zawsze, gracze powinni zaglądać do sklepu w grze, aby uzyskać wszelkie aktualizacje lub ogłoszenia dotyczące potencjalnego pojawienia się Goku Black w Fortnite.

Kim jest Goku Black?

Goku Black to główny antagonistą sagi „Future” Trunks w Super Dragon Ball seria anime. Jest to zła wersja Goku z alternatywnej linii czasu, która sieje spustoszenie na świecie. To, co kocham w Goku Black, to jego tajemnicza i złowroga natura, a także wyjątkowy styl walki i umiejętności.

Oczywiście, musimy poczekać na oficjalne ogłoszenie, aby potwierdzić te plotki. Jako długoletni gracz i fan Smoczej Kuli, z niecierpliwością czekam na pojawienie się Goku Black w Fortnite.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, zobacz Jak uruchomić rudę kinetyczną w Fortnite w Pro Game Guides.

Źródło: Pro Game Guides.