Czy Fortnite współpracuje z amerykańskim serialem „Breaking Bad”? Wszystko co musisz wiedzieć


Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie. W przeszłości gra przeprowadziła wiele wydarzeń we współpracy z celebrytami, filmami i innymi tytułami. Epic Games, twórca Fortnite, wie, jak utrzymać ten szum, co pomogło również w grze dodać miliony nowych graczy. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Fortnite współpracuje z popularnym programem telewizyjnym Breaking Bad.

Plotka o współpracy Fortnite z Breaking Bad zaczęła się, gdy konto na Twitterze o nazwie FakeniteGra zamieścił na Twitterze zdjęcie wraz z datą. Zdjęcie wyglądało dość podobnie do tego, co zwykle wydaje Fortnite, aby ogłosić nową współpracę. Co zaskakujące, data wymieniona na grafice to 4 grudnia 2021 r. Ponieważ dyskusja wydawała się zapalać, zarówno tweet, jak i konto na Twitterze zniknęły i nie są już dostępne.

Breaking Bad pojawi się w Fortnite?

Breaking Bad to serial kryminalny, rozgrywający się w Ameryce. Ogólnie rzecz biorąc, serial ma ponad 5 sezonów, z których ostatni został wyemitowany w 2013 roku. Chociaż minęło sporo czasu od ostatniego sezonu złego wyemitowania, serial telewizyjny nadal ma przyzwoitą rzeszę fanów. Biorąc to pod uwagę, pogłoski o skrzyżowaniu Fortnite i Breaking Bad spowodowały spekulacje na temat wydarzenia Fortnite-Breaking Bad i wiele więcej.

Odkąd pojawiły się plotki, wielu fanów i twórców opublikowało grafiki koncepcyjne i inne kreacje, które pokazują, jak wyglądałyby lokacje z serialu w Fortnite. Niektórzy internauci zastanawiali się również nad treścią amerykańskiego programu i czy nadaje się do crossovera z popularną wśród dzieci grą. Zwykle crossover w Fortnite składa się z dużego wydarzenia, wydania skórek w grze i innych przedmiotów kosmetycznych, a także specjalnych zadań.

Chociaż nie ma innych informacji wspierających współpracę między Fortnite i Breaking Bad, istnieją inne potencjalne crossovery, które mogą wkrótce pojawić się w uniwersum Fortnite, w tym Wiedźmin, Uncharted, Borderlands, The Matrix, Cardi B i inne. Ostatnio Fortnite zorganizowało również koncert online z Arianą Grande.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E97EA8C0C41F4BF3BCB34D9E10ED3E37&url=https%3A%2F%2Fwww.republicworld.com%2Ftechnology-news%2Fgaming%2Fis-fortnite-collaborating-with-american-tv-series-breaking-bad-all-you-need-to-know.html&c=7064580011961197655&mkt=fr-fr