Czy Fortnite pracuje nad skórką Lil Uzi Vert? » TalkEsport


Gracze Fortnite na całym świecie są podekscytowani skórką Lil Uzi Vert. Jednak pytanie brzmi, czy programiści faktycznie nad tym pracują, czy nie. Mimo że może to być dobra skórka w grze, najwyraźniej nic nie wskazuje na zainteresowanie Epic tą skórką.

Poza tym przecieki również nie mają informacji o tym pakiecie skórek. Dlaczego więc gracze są podekscytowani skórką Fortnite Lil Uzi Vert? Znajdźmy odpowiedź.

Według doniesień nowy kostium o nazwie „Bonamina” przypomina rapera, który na jednym ze swoich zdjęć ma na sobie coś dziwnie podobnego. Mimo że nie jest to oficjalne partnerstwo, wydaje się, że społeczność uważa inaczej. Od czasu debiutu 18 października społeczność nazwała ten strój skórką Lil Uzi Vert Fortnite.

– Reklama –

Co więcej, kilku twórców filmów na YouTube twierdziło, że twórcy oficjalnie wprowadzili skórkę Lil Uzi Vert Fortnite, która bardziej ją podekscytowała.

Ci, którzy pragną formalnej współpracy, mogą odłożyć nadzieje. Ponieważ gra ma ocenę PG-13, dodanie Lil Uzi Verta będzie złym wyborem, biorąc pod uwagę, że został oskarżony o różne wykroczenia na początku tego roku. W lutym został oskarżony o napaść z użyciem broni palnej, groźby kryminalne i przemoc domową.

Noszenie załadowanej broni w miejscach publicznych jest zabronione. W rezultacie umieszczenie rapera jako skórki z serii Icon nie wchodzi w rachubę.

Aby uzyskać więcej ekskluzywnych treści e-sportowych i związanych z grami, śledź nas w Google News.

Więcej z TalkEsport:

– Reklama –

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6352042e23254bf7b22bc5ddf607e9cd&url=https%3A%2F%2Fwww.talkesport.com%2Fnews%2Ffortnite%2Ffortnite-lil-uzi-vert%2F&c=12005841400643091611&mkt=fr-fr