Czy Fortnite dostanie Doctor Who Crossover?


Fortnite może zostać ustawiony na kolejny dziwaczny crossover po tym, jak przecieki wskazywały na możliwą współpracę Doctor Who.

W tym momencie nie powinniśmy być zaskoczeni, że jakakolwiek własność zostanie potraktowana w Fortnite, ale istnieją pewne rodzaje współpracy, które trudno sobie wyobrazić. Mieliśmy takich jak Dragon Ball, Rick & Morty, nawet Ariana Grande otrzymała własne kosmetyki Fortnite. Teraz, dzięki niektórym znanym wyciekom Fortnite, mówi się, że Doctor Who wkracza do bitwy royale.

Przeciek Fortnite @FNBRintel na Twitterze jako pierwszy zgłosił to twierdzenie, mówiąc w tweecie: „Współpraca między Fortnite a Doctor Who jest obecnie w toku! Wygląda jednak na to, że jest na wczesnym etapie rozwoju i prawdopodobnie nie zostanie wydana na kilka miesięcy!”

Przecieki zostały wkrótce potwierdzone przez popularnego przeciekacza @ShiinaBr który twierdził, że widział dowody nadchodzącej współpracy.

W chwili pisania tego tekstu Epic Games nie potwierdziło jeszcze istnienia crossovera i żaden wyciek nie podał ostatecznych ram czasowych, kiedy może się pojawić. Niejasny jest również zakres współpracy. Mogliśmy zobaczyć pełne stroje wielu lekarzy z serialu oraz możliwą gamę tematycznych kosmetyków. FNBRintel podążył za swoim pierwotnym postem, mówiąc: „Tym razem jest to pełna współpraca, a nie tylko spray”.

Jeśli przecieki będą prawdziwe, prawdopodobnie w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej informacji.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/is-fortnite-getting-a-doctor-who-crossover-01gf0n8zjdrh