Czy Family Guy pojawi się w Fortnite?


Fortnite współpraca stała się istotną częścią każdego sezonu. Gdy tylko pojawi się nowa linia skórek, w młynie plotek pojawi się następna.

Ostatnio fani spekulowali, czy Członek rodziny może być franczyzą, do której może się udać Fortnite. Skórka Petera Griffina była przedmiotem gorącej debaty w społeczności od 2021 roku, ponieważ pojawiło się wiele przecieków wskazujących na nową potencjalną linię skórek Epic Games.

Chociaż Epic nie wydał oficjalnego oświadczenia dotyczącego współpracy z Członek rodzinywiele przecieków sugeruje, że deweloper może szykować coś specjalnego na 21. sezon długo emitowanego animowanego serialu komediowego.

W kwietniu 2022 r. plik o nazwie „Członek rodziny” został zauważony na monitorze dewelopera podczas prezentacji State of Unreal.

Oprócz nazwy pliku przecieki sugerowały skórkę o kryptonimie Frytka, był w trakcie prac. Ogromna liczba przecieków sprawia, że ​​wygląda jak Fortnite x Family Guy współpraca może już być zakończona, ale fani nadal będą musieli poczekać na oficjalne słowo.

Jeśli współpraca stanie się rzeczywistością, Epic może rozważyć wydanie Członek rodziny skins w maju 2023 r., gdy serial wypuści ostatnie odcinki swojego najnowszego sezonu. Podobnie jak niektóre z ostatnich głośnych kolaboracji, Epic może urozmaicić wydanie specjalnym wydarzeniem obejmującym nowe zadania i potencjalne przedmioty w grze.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c7b515d8b849ada59ad6218fff4892&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fis-family-guy-coming-to-fortnite&c=1151567003118144831&mkt=fr-fr