Czy Elon Musk planuje kupić „Fortnite”? Co oznacza plotka?Niektóre dowcipy na temat Elona Muska (i Fortnite) nigdy nie znikają, niektóre trzymają się zbyt długo, a niektóre są po prostu pustymi rozmowami. Jeśli nie wiesz, Bloomberg szacuje, że Elon Musk jest najbogatszą osobą na świecie. Zainwestował m.in. w firmy Tesla, SpaceX, Neuralink i The Boring Company.

Firma motoryzacyjna Muska może skłonić do porównań z Nikolą Teslą, ale biorąc pod uwagę wzorzec Muska kupowania mniejszych startupów, takich jak Tesla, a następnie mianowania siebie dyrektorem generalnym, Thomas Edison byłby bardziej odpowiednią analogią dla Muska jako biznesmena i inwestora venture capital.

Należy również zauważyć, że etyka biznesowa dwóch firm Muska, Tesli i Neuralink, jest pod lupą. Według PBS, kalifornijskie organy regulacyjne twierdzą, że Tesla niesprawiedliwie traktuje swoich czarnoskórych pracowników.

Czy Elon Musk kupuje Fortnite?

Dodatkowo, według Guardiana, firma Muska, Neuralink, która rozwija sztuczną inteligencję, jest oskarżana o wykorzystywanie małp poddanych testom poprzez poddawanie ich bolesnym operacjom.

Musk jest prawdopodobnie lepiej znany ze swoich wybryków w mediach społecznościowych, takich jak jego niedawna nieudana próba: kup Twittera i bezpodstawne memy twierdzące, że kupuje Fortnite, aby go usunąć i oszczędzić „te dzieci od wiecznego dziewictwa”, jak twierdził w fałszywym nagłówku Musk opublikowanym w r/funy i tweetowanym w 2018 roku.

Czy Elon Musk kupuje i zamyka „Fortnite”?

Wcale nie. Biorąc pod uwagę, że Musk po prostu tweetował fałszywa historia i oświadczenie sprzed czterech lat, większość od razu by tak pomyślała. Aby to wyjaśnić i uratować dzieci, Musk nie dał żadnej wskazówki, że kupuje Epic Games lub Fortnite, na wypadek, gdyby ktoś przegapił memo.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Fortnite to sieciowa strzelanka w stylu battle royale, w której gracze budują i strzelają do mety. Pierwsze wydanie Fortnite w 2017 roku spotkało się z szybką popularnością wśród różnych graczy ze względu na wykorzystywanie licencjonowanych postaci, specjalne okazje i wszechstronną pętlę rozgrywki.

Jednak Fortnite zajmuje również tę szczególną pozycję, w której jest jednocześnie jedną z najczęściej granych obecnie gier online, a także jest ogólnie pogardzany za bezpłatne podejście, marketing i przepakowywanie ukochanych postaci mediów.

Dodatkowo inni twierdzą, że szkodzi tylko dlatego, że trafia do młodszej, pozornie mniej żarliwej publiczności. Mem Fortnite kupiony przez Elona Muska przetrwał cztery lata w wyniku gamy uczciwej krytyki ogólnej toksyczności drobnych graczy wobec Fortnite. Jesteś teraz świadomy.

Jak w ogóle zaczęła się plotka?

Musimy cofnąć się o kilka lat, aby ustalić, gdzie pojawiły się ostatnie plotki. Gra pochodziła z Rozdział 2 sezonu 1. Czarna Dziura połknęła całą grę, czyniąc ją pustą.

Jedyną rzeczą, którą można było znaleźć na kontach w mediach społecznościowych gry, był obraz czarnej dziury. W tym czasie w Internecie zaczęło krążyć kilka żartów i memów. W końcu pojawiła się plotka, że Planowany zakup Elon Musk grę i trwale ją usunąć.

Pomimo wzrostu liczby dowcipów, wszyscy byli pod wrażeniem tej konkretnej plotki, a w sąsiedztwie było spore zamieszanie. Jednak gdy tylko Epic wydało kolejny rozdział po przerwie, wszystko zaczęło się zmieniać.

Ktoś właśnie zaczął pogłębiać poprzednią kontrowersję, która na nowo rozpaliła płomienie. Po raz kolejny modny, konkretny temat, gracze natychmiast zaczęli wierzyć plotce. Ponieważ jednak plotki są nieprawdziwe, nie ma powodu do niepokoju.

Potęga plotek w natychmiastowym zmobilizowaniu całej społeczności jest zdumiewająca. Looperzy są ostrzegani, aby nie wierzyli w nic z gry, chyba że Epic Games wyda oficjalne oświadczenie.

Ostatnie słowa

Elona Muska jest multimiliarderem znanym na całym świecie ze swoich innowacji. Wynalazca radził sobie dobrze w prawie każdej dziedzinie, w której pracował. Więc kiedy plotki zaczęły się nasilać, ludzie w społeczności zaczęli się bardziej martwić.

Pozostań z nami w kontakcie Leedaily.com aby uzyskać więcej najnowszych aktualizacji i powiązanych wiadomości

Źródło : https://leedaily.com/2022/10/28/is-elon-musk-buying-fortnite/