Czy Attack on Titan pojawi się w Fortnite?


Nie, popularna manga i anime Attack on Titan nie pojawi się w Fortnite.

Nowy wirusowy zwiastun przedstawiający formę Tytana Erena Yeagera na wyspie Fortnite jest w rzeczywistości niesamowicie imponującym projektem stworzonym przez fanów przez FeraalsVFX na YouTube.

Hit YouTube nosi tytuł „Fortnite x Attack on Titan – Cinematic Trailer” i jest zdecydowanie przekonujący.

FeraalsVFX uchwycił styl graficzny Battle Royale firmy Epic Games, a także poczucie humoru, które zwykle jest obecne w zwiastunach gry.

Zaledwie kilka tygodni temu to samo konto opublikowało kolejny wirusowy klip, w którym wszyscy zastanawialiśmy się, czy Pokemon pojawi się w Fortnite!

Teraz historia się powtarza, gdy zwiastun Attack on Titan x Fortnite zaczyna się rozpowszechniać w TikTok i innych mediach społecznościowych.

Zwiastun współpracy Attack on Titan x Fortnite

Zwiastun Attack on Titan x Fortnite przedstawia Peely’ego, który jest świadkiem wyłaniającej się z ziemi formy tytana Erena Yeagera. Wraz z kultową muzyką AOT Tytan wstaje, ryczy i zgniata Peely’ego w miazgę.

To niezwykle przekonujący zwiastun twórcy FeraalVFX, który wystarczy, by podekscytować każdego fana anime.

Ale niestety nie jest to oficjalne ogłoszenie Epic Games, a Attack on Titan nie pojawi się w Fortnite… jeszcze.

Jedna rzecz, która wydaje się być w drodze, to długo oczekiwany tryb pierwszej osoby w Fortnite!

Czy Eren Yeager pojawi się w Fortnite?

Niestety, Eren Yeager jeszcze nie pojawi się w Fortnite. Ale z kolejną współpracą z anime, która niedawno pojawiła się w Fortnite, nie jest to wykluczone.

Eren Yeager w Attack on Titan Fortnite
Źródło: FeraalVFX

W końcu Attack on Titan: The Final Season Part 3 ukaże się w marcu 2023 roku, co czyni go idealnym momentem na współpracę.

Jeśli współpraca kiedykolwiek stanie się oficjalna, spodziewamy się, że Eren Yeager, Mikasa Ackermann i Kapitan Levi dołączą do sklepu z przedmiotami Fortnite.

Ponadto byłoby wspaniale zobaczyć formy Tytanów zaimplementowane w grze w jakiś sposób, wraz z trójwymiarowym sprzętem manewrowym, który pozwoliłby graczom walczyć z tymi dużymi zagrożeniami.

Oficjalny crossover AOT może być najlepszą w historii współpracą Fortnite i możemy mieć tylko nadzieję, że pewnego dnia nadejdzie.Źródło : https://gamingintel.com/is-attack-on-titan-coming-to-fortnite/