Czwarte urodziny Fortnite 2021 – data premiery, wyzwania, nagrody, kiedy są czwarte urodziny Fortnite


Firma Epic Games opublikowała informacje o czwartym przyjęciu urodzinowym Fortnite Battle Royale, w tym datę premiery i darmowe nagrody kosmetyczne, które gracze mogą zdobyć.

Mamy ponad tydzień w nowym sezonie i mamy pierwszą aktualizację zawartości sezonu. Wprowadziliśmy dzisiaj do gry przedmiot Pancerne Ściany, a gracze będą mogli głosować, który przedmiot wróci ze skarbca.

W poście na blogu zapowiadającym aktualizację Epic Games podało również informacje o nadchodzącym wydarzeniu Fortnite 4th Birthday. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu, w tym darmowe nagrody, które gracze mogą otrzymać, a także data rozpoczęcia.

Armored Walls Fortnite Przedmiot

Kiedy są urodziny Fortnite (czwarte urodziny)

Urodziny Fortnite przypadają 27 września. Jednak czwarte wydarzenie urodzinowe Fortnite rozpocznie się 24 września o godzinie 9:00 ET i zakończy się cztery dni później, 28 września o godzinie 2:00 ET.

Fortnite 4. urodziny 2021
Fortnite 4. urodziny 2021

Urodziny Fortnite 2021 Wyzwania i nagrody

Podczas tych wydarzeń zawsze mieliśmy wyzwania do wykonania, a wydarzenie urodzinowe Fortnite w 2021 r. nie jest inne. W poście na blogu nie wspomniano, jakie są wyzwania, ale wiemy, jakie są dzięki data-minerom, które wyciekły je z nowych plików dodanych na początku sezonu.

Firma Epic wymieniła jednak bezpłatne nagrody kosmetyczne, które można odblokować podczas wydarzenia, które wymieniliśmy poniżej:

  • 4 ja??? Powrót Bling
  • Kilof Hooplah Hammer
  • 4? Wynik! Emotikon!
Urodziny Fortnite 2021 Darmowe nagrody w wydarzeniu
Urodziny Fortnite 2021 Darmowe nagrody w wydarzeniu

Dostaniemy również zwykłe kawałki tortu urodzinowego i prezenty na mapie. Zgadujemy, że prezenty zostaną ponownie dodane jako przedmiot, który będzie można znaleźć na mapie jako łup luzem lub ze skrzyń. Te prezenty zapewniają graczom tarcze i epicki lepszy przedmiot. Kawałki Ciasta zapewniają zdrowie i tarczę graczom i zwykle można je znaleźć w każdym większym POI.

Za trzy dni udostępnimy przewodniki po urodzinowych zadaniach, gdy zostaną udostępnione. Pamiętaj, aby zajrzeć do 24 września, aby dowiedzieć się, jak ukończyć każde zadanie.Source : https://fortniteinsider.com/fortnites-fourth-birthday-2021-release-date-challenges-rewards-when-is-fortnites-4th-birthday-event/