Członkostwo załogi Fortnite styczeń 2023 r. (data rozpoczęcia, cena i nagrody)


Styczniowy pakiet załogi Fortnite zawiera kilka ekskluzywnych nagród, w tym nowe przedmioty kosmetyczne, mnóstwo V-dolców i dostęp do najnowszej przepustki bojowej.


Ostatni miesiąc członkostwa dla abonentów internetowego battle-royale’s Fortnite Crew przynosi graczom nowy zestaw kosmetycznych przedmiotów kolekcjonerskich. Deweloper Epic Games w końcu ujawnił szczegóły pakietu Fortnite Crew ze stycznia 2023 roku i podobnie jak w poprzednich miesiącach oferuje swoim członkom ekskluzywną skórkę, V-Bucks i nagrody Battle Pass. Po rosnącej w ostatnich latach popularności usług abonamentowych, Fortnite podąża za zapewnienie miesięcznego abonamentu dla graczy, który zapewnia ekskluzywne skórki i przedmioty, których nie byliby w stanie zdobyć w żaden inny sposób.

EKRAN WIDEO DNIA

Podsumowanie dostępnych styczniowych nagród dla załogi zostało ujawnione podczas Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, w tym kilka nagród dostępnych wyłącznie w ramach subskrypcji. Gildhart walczy jako złoty jeleń zemsty w pakiecie załogi ze stycznia 2023 r. i jest oferowany jako ekskluzywna skórka. Oprócz stroju Gildharta styczniowy pakiet załogi zawiera ekskluzywny plecak i kilof dla subskrybentów.

Powiązane: Jak zwrócić pieniądze na swoje konto w Fortnite


Załoga Fortnite — styczeń 2023 r

Załoga Fortnite — nagrody w styczniu — 1

Styczniowa załoga Fortnite zostanie uruchomiona 31 grudnia 2022 r. o 19:00 ET (16:00 czasu pacyficznego). Gracze, którzy dołączą do ekipy w Fortnite automatycznie otrzyma reaktywną skórkę Gildharta, opaskę na plecy Golden Guard i kilof Gilt Glaive. Dodatkowo za każdy miesiąc w którym gracze mają aktywny Fortnite Subskrypcja Crew, odblokują również nowy Stage of the Photonic Legacy Set dla maksymalnie sześciu etapów, umożliwiając im skonstruowanie konfigurowalnego kilofa.

Oprócz tych kropli kosmetycznych, Fortnite oferuje również 1000 V-dolców co miesiąc aktywnym subskrybentom Crew, które są nagradzane co miesiąc w dniu rozliczenia subskrybentów. Chociaż te V-dolce są otrzymywane w dniu rozliczenia gracza, nie są one powiązane z miesięcznymi nagrodami Pakietu załogi otrzymywanymi ostatniego dnia każdego miesiąca. Członkowie Fortnite Crew będą mieli również dostęp do aktualnej przepustki bojowej lub otrzymają 950 darmowych V-dolców w Fortnite jeśli posiadają już Przepustkę Bitewną.

Gracze, którzy chcą dołączyć do zrzutów nagród Fortnite Crew, mogą subskrybować z poziomu ekranu menu Fortnite Crew w Fortnite i zapłacić 11,99 USD (11,99 EUR lub 9,99 GBP) miesięcznie, aby zostać członkiem. Gracze, którzy chcą anulować tę subskrypcję, mogą to zrobić w dowolnym momencie, przerywając kolejne pociągi nagród, ale nie będą już obciążani tą kwotą co miesiąc. Tak więc ci, którzy wciąż mają nadzieję, że dostaną w swoje ręce skórkę Joni the Red z zeszłego miesiąca, nie powinni się obawiać; zanim gracze zaczną otrzymywać styczniowy pakiet załogi, Fortnite Grudniowy pakiet załogi pozostanie dostępny jako część subskrypcji Fortnite Crew do 31 grudnia, do 18:59 ET.

Więcej: Najlepsze ulepszenia w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Źródło: YouTube/Fortnite

 • Okładka Fortnite'a

  Fortnite

  Oryginalna data wydania:
  2017-07-21

  Gatunek muzyczny:
  Akcja, wojna

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/crew-membership-rewaards-january-2023-fortnite/