Czego Destiny 2 powinno się nauczyć z Assassin’s Creed, Fortnite Crossovers


Crossovery Destiny 2 spotkały się z mieszanymi reakcjami i istnieje wiele sposobów, w jakie Bungie może je ulepszyć, na przykład włączając treści poza kosmetykami.


Przeznaczenie 2 jest ukochaną strzelanką online, która urzekła graczy na całym świecie, a ostatnio podjęła starania o włączenie niektórych elementów kosmetycznych z innych popularnych gier poprzez okazjonalne wydarzenia. Przeznaczenie 2Wyjątkowa rozgrywka i wciągający świat sprawiły, że jest to popularny wybór wśród graczy szukających nowych i ekscytujących wrażeń w grach. Jednak pomimo swojej popularności gra spotkała się z krytyką ze strony graczy w związku z jej ostatnimi crossoverami.


Pierwsze wydarzenie crossover z Fortnite spotkało się z mieszanymi reakcjami. Niektórzy gracze byli zachwyceni nowymi zestawami zbroi, które zostały wprowadzone, podczas gdy inni uważali, że były one rozczarowujące. Zestawy zbroi, które zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do Fortnite do pewnego stopnia były bardziej skuteczne, gdy używano ich tylko z jednym lub dwoma kawałkami, aby nie przesadzić z dziwacznym wyglądem. Z drugiej strony, Przeznaczenie 2wydarzenie crossover z Assassin’s Creed nie został tak dobrze przyjęty, a niektórzy gracze uważali, że zestawy zbroi nie były odpowiednie Przeznaczenie 2 i nie sprawdził się dobrze w świecie strzelanek, skłaniającym się bardziej w stronę science fiction niż fantasy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Zelda: Tears of the Kingdom ma jedną ciekawą rzecz wspólną z Destiny 2: Lightfall


Destiny 2 potrzebuje wydarzeń połączonych z grami o podobnej tematyce

Nowy wyciek przedstawia nową zbroję Tytana, Czarnoksiężnika i Łowcy w Destiny 2 jako część crossovera Fortnite.

Istnieje kilka sposobów na zapewnienie, że przyszłe imprezy crossover będą udane. Bungie może chcieć współpracować z grami, które mają podobne motywy i style. Gry jak Martwa przestrzeń, Doom Eternal, Fallout, lub nawet Gwiezdne Wojny Gry. Tą drogą, Przeznaczenie 2 będzie w stanie zapewnić swoim graczom zestawy zbroi, broń i inne elementy, które pasują do świata gry i są przyjemne w graniu, ponieważ znacznie lepiej wpasują się w ogólną estetykę gry i doskonale komponują się z istniejącymi projektami.

W przyszłości, Przeznaczenie 2 może również rozszerzyć swoje wydarzenia crossover, aby zapewnić graczom więcej sposobów na wprowadzenie treści crossover do gry. Może to obejmować nową broń opartą na grze crossover, zapewniając graczom nowy sposób na cieszenie się motywami zawartości z innych gier. Dodatkowo nowe atuty i cechy w Przeznaczenie 2 może zostać wprowadzony do zrzutów broni krzyżowej, zapewniając graczom nieoczekiwany i ekscytujący sposób na postęp w późnym etapie danego sezonu. Te nowe profity i cechy mogą być również dostępne w trakcie, a nawet po samym wydarzeniu crossover.

Wydarzenia crossoverowe Destiny 2 mogą być czymś więcej niż tylko płatnymi kosmetykami

Destiny 2 halo crossover event pakiet z okazji 30. rocznicy odważy się wieczności halo 2 karabin bojowy halo covenant karabin karabinowy parowy obraz promocyjny

Ostatecznie nie miałoby sensu, gdyby Bungie polegała na FOMO Przeznaczenie 2 ponownie i usuń dodatkową zawartość wyprodukowaną na potrzeby promocji crossover. Dodatkowo Duchy, Wróble, a nawet pełne misje i tryby mogą również być częścią przyszłych crossoverów. Te elementy mogą dodać nowy poziom ekscytacji i zaangażowania Przeznaczenie 2 i zapewnij graczom więcej sposobów na zdobywanie interesujących ulepszeń i postępów w grze. Inną rzeczą, której Bungie powinna się nauczyć z tego całego doświadczenia, jest znajdowanie i utrzymywanie relacji z innymi studiami gier i wydawcami, których tematyka treści dobrze pasowałaby do przyszłości Przeznaczenie 2 imprezy krzyżowe.

W sumie, Przeznaczenie 2ostatnie wydarzenia crossover z Fortnite, jesienni faceci, I Assassin’s Creed nie w pełni spełniły oczekiwania fanów wszystkich zaangażowanych franczyz. Niektórzy gracze mogliby argumentować, że byłoby to o wiele bardziej interesujące dla wydarzenia crossover z czymś takim Fortnite pozwolić Strażnikom zbierać kultowe legendarne i egzotyczne bronie z Fortnite wszechświat. Jeśli Bungie zamierza wziąć udział w tych wydarzeniach, może pójść o krok dalej i zapewnić graczom pewną wartość wykraczającą poza przedmioty kosmetyczne, zwłaszcza gdy nie można ich zdobyć nawet za darmo w grze.

Przeznaczenie 2 jest obecnie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Destiny 2: Nowe fragmenty podklasy Światła i aktualizacje nadchodzące w LightfallŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63eacf0436b7494b8aa848f68a566454&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fdestiny-2-crossover-event-assassins-creed-fortnite-cosmetics-armor-set-content-missions-themes%2F&c=14069026190631978519&mkt=fr-fr