Czas rozpoczęcia wydarzenia Fortnite Fracture i sposób oglądania


Jeśli się zastanawiasz kiedy rozpocznie się wydarzenie złamania Fortnite, odpowiedź brzmi, że już prawie jest. Rozdział 3 Fortnite dobiega końca i w typowy dla epickiego stylu widzimy go z ogromnym hukiem, może pewnymi szczelinami w kontinuum czasoprzestrzennym i prawdopodobnie czymś z innego świata.

Pęknięcie zwiastuje początek nowego rozdziału, a to oznacza istotne zmiany w aktualnej mapie Fortnite. Przyjrzyj się uważnie chromom wokół ciebie, póki możesz. Po 4 grudnia wyspa nie będzie już taka sama.

Jak zawsze w przypadku tych wydarzeń finałowych, można je przeżyć tylko raz, więc spróbuj poświęcić trochę czasu, aby wskoczyć na finałową playlistę, jeśli możesz.


Kiedy jest wydarzenie Fortnite Fracture?

Rozpoczęcie Fortnite Fracture 3 grudnia 2022 rw:

  • 16:00 czasu wschodniego
  • 13:00 Pacyfiku
  • 21:00 GMT

Playlista otworzy się 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Podobnie jak wszystkie finały rozdziałów Fortnite, wydarzenie Fracture jest wydarzeniem jednorazowym. Jeśli go przegapisz, będziesz musiał złapać nagraną wersję online po zakończeniu wydarzenia. Jeśli się spóźnisz, możesz dołączyć do innych graczy do 40 minut po rozpoczęciu Fracture, wybierając opcję „dołącz w toku”.

Możesz doświadczyć Fracture w pojedynkę lub z drużyną złożoną z maksymalnie trzech innych graczy.

Jak zdobyć emotkę Pęknięcie Toasty Roast

Firma Epic rozdaje darmową emotkę Toasty Roast, aby uczcić koniec rozdziału 3 Fortnite i początek zimy na półkuli północnej. Każdy, kto zaloguje się do Fortnite od 2 grudnia 2022 r. o 9:00 czasu wschodniego do 4 grudnia 2022 r. o 2:45 czasu wschodniego, automatycznie doda emotkę do swojego konta.

Co kończy się wydarzeniem Fracture?

Wraz z samym rozdziałem 3, sezon 4 i jego przepustka bojowa kończą się wydarzeniem Fracture. Upewnij się, że wypełniłeś jak najwięcej przepustki przed wydarzeniem, wraz z pakietem Ayida Level Up, jeśli go kupiłeś.

Obecny sezon Fortnite może dobiegać końca, ale wciąż nigdy nie jest za późno, aby po raz pierwszy wskoczyć do Battle Royle firmy Epic.

Źródło : https://www.vg247.com/fortnite-fracture-event-start-time-how-to-watch