Czas premiery 4 sezonu Fortnite Rozdział 3 i czego można się spodziewać po Fortnite Paradise


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przybywa w ten weekend, a dzięki drażnieniom ze strony dewelopera Epic Games wiedzieliśmy, czego się spodziewać, jeśli chodzi o motywy i sceny postaci.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 widzieliśmy, jak postacie znikają – i wydaje się, że jest to związane z nowym motywem Raju, który niestety wygląda bardziej złowrogo niż wygląda.

To jest wtedy, gdy Rozpoczyna się 4 sezon Fortnite Rozdział 3 i czego oczekujemy.

Na tej stronie:

W tym sezonie IO i Siódemka prowadziły totalną wojnę.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Czas premiery

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 ma Niedziela 18 września data premiery.

Epic potwierdziło przestój rozpocznie się około 2 nad ranem ET. Pozwól na kilka godzin przestoju, które pojawiają się wraz z każdą nową dużą aktualizacją, spodziewaj się, że premiera nastąpi w następujących godzinach:

  • Wielka Brytania: 09:00 (BST)
  • Europa: 10:00 (CEST)
  • Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych: 4:00 rano (EDT)
  • Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych: 1:00 (PDT)

Pamiętaj, że przestój może być dłuższy; nowe sezony to poważne aktualizacje i mogą wystąpić niepowodzenia. Jeśli jesteś w obu Amerykach, zalecamy poczekać z grą do rana, aby być bezpiecznym – podczas gdy ci w Europie powinni grać w godzinach porannych.

Zanim to nastąpi, odblokuj wszystkie pozostałe nagrody Przepustki Bitewnej, które chcesz, odblokuj skórkę Indiany Jonesa (daj sobie dużo czasu na rozwiązanie tajnych drzwi na zewnątrz głównej komnaty w łamigłówce Pomieszanych świątyń!) i pamiętaj, aby wydać te złoto słupy.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 już prawie! Wcześniej upewnij się, że zdobyłeś wszystkie pozostałe nagrody Przepustki Bitewnej, które chcesz, odblokuj skórkę Indiany Jonesa (daj sobie dużo czasu na rozwiązanie tajnych drzwi na zewnątrz głównej komnaty w łamigłówce Pomieszanych świątyń!) i upewnij się, że masz wydać te sztabki złota. W międzyczasie naucz się poszerzać swoją kolekcję postaci i dowiedz się, jak zdobyć Parasol Zwycięstwa i Korony Zwycięstwa.


Czego możemy się spodziewać po 4 sezonie Fortnite Rozdział 3?

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, mamy kilka szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać po rozdziale 3 sezonu 4 – choć pozostaje wiele tajemnic, dzięki tajemniczym, ale połączonym ze sobą teasom w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Po pierwsze, temat przewodni – raj. Temat ten jest jednak bardziej złowieszczy, niż się wydaje – ujawnieniu towarzyszą trzy wirusowe klipy, w których pomimo różowego początków szybko wydają się pochłonięte przez metalopodobną substancję.

Najechał nawet na Times Square! Kampania promocyjna, w każdym przypadku:

Co to znaczy? Wygląda na to, że ta substancja nazywa się „chromium”, a kolejne drażniące konto Fortnite na Twitterze składa się z wielkich liter, aby przeliterować słowo, obok zwrotów „To zużywa wszystko”, „Uwolnij „em” i „Możesz być tym jedynym”. następny „.

Wolny kto dokładnie? Inne zwiastuny zawierały postacie wyskakujące z Chromium, pozornie przez niego pochłonięte.

Społeczność połączyła wszystkie cztery zwiastuny z poprzednimi przeciekami, aby przedstawiać postacie, które według nich są postaciami z Przepustki Bitewnej na następny sezon – w tym gotycką wersję Meowsclesa i Spider-Gwen.

W grze pojawił się również Chrome, co sugeruje, że już przejmuje mapę – ale to, jak odnosi się do ogólnej historii, w tym drzewa rzeczywistości i punktu zerowego, dopiero się okaże.

Już niedługo dowiemy się, kiedy rozpocznie się sezon!

Źródło : https://igamesnews.com/guides/fortnite-chapter-3-season-4-release-time-and-what-to-expect-from-fortnite-paradise/