Crossoverowi Fortnite Disneya brakuje wielkiego spektaklu

Crossover Fortnite Disneya

Crossover Fortnite Disney był pełen odniesień do wielu nieruchomości i postaci Mickey House, ale nigdzie nie było widać najsłynniejszej animowanej rodziny Ameryki, Simpsonów. Ponieważ Disney kupił Fox i tym samym stał się właścicielem The Simpsons, zaskakujące jest, że nie zostali oni uwzględnieni.

Pomimo obecności Petera Griffina i gigantycznego kurczaka z Family Guy w Fortnite, które są również własnością Foxa, dziwnie jest nie widzieć przynajmniej jednego odniesienia do Simpsonów we współpracy z Disneyem Fortnite.

Nie oznacza to, że Simpsonowie nie pojawią się w grze (właściwie myślę, że to tylko kwestia czasu, zanim najsłynniejsza animowana rodzina Ameryki pojawi się w Fortnite) w grze, ale, co dziwne, nawet się z nimi nie drażniono .

Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, obszernie wspomina Avatara, zatem marki Fox wyraźnie wpisują się w wizję umowy z Fortnite Disney.

Simpsonowie w świecie gier wideo

Zmodyfikowana wersja mapy Simpsons Minecraft została wydana w 2022 roku, ale szybko została usunięta z sieci i to wszystko, co mieliśmy w zakresie gier wideo Simpsonowie w ostatnich latach, wraz ze skórkami. To.

Wszyscy wiemy, że gry wideo The Simpsons mają wierną rzeszę fanów, biorąc pod uwagę, że regularnie pojawia się remaster lub remake The Simpsons Hit and Run. Dzięki tak ukochanej historii, jak Marvel i Gwiezdne Wojny, The Simpsons stali się niezbadaną kopalnią złota o potencjale gier wideo.

Partnerstwo Disneya Fortnite

W zeszłym tygodniu ogłoszono umowę Fortnite Disney, w której powiedziano, że Epic i Disney współpracują nad „nowym uniwersum gier i rozrywki”, czemu towarzyszy inwestycja o wartości 1,5 miliarda dolarów ze strony firmy rozrywkowej w Fortnite.

Niewiele wiadomo na temat formy, jaką przyjmie ta współpraca w Fortnite, ale w ogłoszeniu dodaje się, że będzie można „grać, oglądać, kupować i wchodzić w interakcję z treściami, postaciami i historiami z filmów Disney, Pixar, Marvel, Gwiezdne Wojny, Avatar i nie tylko . »

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i wskazówki dotyczące gier komputerowych lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com