Cosplay Jules, streamerki Fortnite, ożywia słynną skórkę

Fenomen Fortnite – wciąż popularny dzięki częstym aktualizacjom i współpracy

Fortnite pozostaje obecnie największą i odnoszącą największe sukcesy grą wieloosobową dzięki częstym aktualizacjom i współpracy. Istnieją dziesiątki skórek ze skrzyżowań popkultury, ale są też ukochane skórki oparte na oryginalnych projektach Epic Games. Jedną z najbardziej lubianych oryginalnych skórek postaci jest Jules, a ten popularny cosplay Jules w Fortnite zmienia słynną skórkę z fikcji w rzeczywistość.

Gra Fortnite jest nadal odnawiana

Choć zawsze miała ogromną bazę graczy, gra Battle Royale firmy Epic Games wydaje się świeższa niż kiedykolwiek dzięki wprowadzeniu nowych trybów Rocket League, Music i Lego. Nie zapomnij pobrać statystyk za rok 2023 w Fortnite Wrapped, aby zobaczyć, jak dobrze radziłeś sobie w zeszłym roku. Dodatkowo sprawdź informacje o aktualizacji najnowszej aktualizacji gry, aby zobaczyć wszystkie nowe bronie dodane i usunięte z gry.

Rosnące zainteresowanie grą i jej cosplayami

Ponieważ gra z roku na rok staje się coraz większa i lepsza, rośnie także liczba oddanych fanów. Dziesiątki streamerów codziennie transmitują grę na żywo, a ta popularna streamerka przoduje w cosplayu tak samo, jak gra w tę grę.

Cosplay Julesa w Fortnite

Streamerka Twitcha, JUSTFOXII, wygląda niesamowicie w swoim cosplayu Jules. Ten cosplay, udostępniony niedawno na jego koncie TikTok, jest doskonałym odtworzeniem kultowej postaci z oryginalnej gry Epic Games. Peruka stanowi doskonałe odwzorowanie czarnych warkoczy bohatera, zakończonych żółtą gumką. Doskonale uzupełniają to ogromne czerwone okulary umieszczone swobodnie na czubku jego głowy.

Biała kamizelka jest również idealnym odtworzeniem z logo pośrodku identycznym z tym w grze.Najlepszą częścią cosplayu są kolorowe tatuaże pokrywające całe ramiona i szyję. Nosi ciężkie brązowe rękawice inżynierskie, a także żółtą serwetkę wepchniętą z przodu dżinsów, aby pasowała do estetyki inżyniera.

Wreszcie makijaż jej twarzy jest również identyczny z tym w grze, z jaskrawą czerwienią nad oczami i choć na początku trudno ją dostrzec, nosi złoty kolczyk w nosie, podobnie jak Jules. Oczywiście komentarze są zasypywane pochwałami, ludzie mówią, że jest „niesamowita” i „idealna”, a ona „zabija każdy cosplay”. Więcej cosplayów z Fortnite, takich jak Aura i Red-Nosed Raider, możesz znaleźć na jego koncie TikTok, a także na Instagramie. Prawie codziennie można ją znaleźć na Twitchu, gdy transmituje Fortnite.

Źródło: www.bing.com