Co warto wiedzieć o Fortnite x Dragon Ball Z: skórki, zadania i nie tylko


Oficjalnie rozpoczęło się wydarzenie crossover Dragon Ball i Fortnite.

Według IGN od wtorku postacie z Dragon Ball, w tym Vegeta, Son Goku, Beerus i Bulma, będą dostępne w Fortnite.

Do sklepu z przedmiotami Battle Royale dodano również nowe przedmioty Dragon Ball, takie jak kilof Power Pole, kilof Kamesennin’s Staff, Nimbus Cloud Glider, Space Pod Glider, emotka ładowania, emotka fuzja i emotka wzmocnienia Ki.

Fornite będzie również miało zajęcia inspirowane Dragon Ballem, które pozwolą fanom latać i walczyć tak, jakby byli Super Saiyanami.

Dragon Ball Adventure Island zostanie dodana do Fortnite 19 sierpnia, odtwarzając kilka lokacji z serii, w tym Pałac Kami, Dom Goku i Pokój Ducha i Czasu, zgodnie z witryną Fortnite. W Tenkaichi Budokai pojawi się również arena walki gracz kontra gracz.

Dragon Ball Adventure Island zostanie dodana do Fortnite 19 sierpnia, odtwarzając kilka lokacji z serii.
Epickie gry

Nowa zakładka „Uwolniona moc” będzie również dostępna dla graczy od teraz do 30 sierpnia, która będzie zawierała zadania inspirowane Dragon Ballem, które można ukończyć w celu zdobycia nagród. Istnieje siedem zestawów zadań, które nagradzają graczy Dragon Ball. Zebranie wszystkich siedmiu zapewni graczowi Shenron Glider, donosi IGN.

Siedem zestawów zadań przetestuje „umiejętności gracza w zakresie siły, zwinności, skupienia i nie tylko”, mówi strona Fornite.

Wydarzenie Dragon Ball w Fortnite jest już dostępne i ma szansę stać się jedną z największych współpracy, jaka kiedykolwiek miała miejsce w grze.  Nie tylko pojawią się cztery grywalne postacie Dragon Ball, ale Epic Games dodaje również zadania, lokalizacje, przedmioty, a nawet dedykowane obszary do oglądania odcinków Dragon Ball Super.
Od wtorku w Fortnite pojawią się postacie z Dragon Ball, w tym Vegeta, Son Goku, Beerus i Bulma.
Epickie gry

Fornite od 16 sierpnia do 17 września będzie również gospodarzem imprez z pokazami w grze na wirtualnym statku wycieczkowym, w którym będą odbywały się wybrane odcinki Dragon Ball Super.

18 sierpnia gracze będą mogli wziąć udział w Turnieju Władzy w playliście rywalizacji, aby mieć szansę na wygranie nagród.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fbcd16f2cc4b2485a29bbb3af98119&url=https%3A%2F%2Fnypost.com%2F2022%2F08%2F16%2Fwhat-to-know-about-fortnite-x-dragon-ball-z-skins-quests-and-more%2F&c=15806907689788438913&mkt=fr-fr