Co to jest wir Chrome w Fortnite?


Chrom zaatakował Wyspę, a wraz z tym na całym świecie zaczęły pojawiać się wiry Chrome Fortnite. The Fortnite Intensywne zjawiska pogodowe na wyspie nie są obce, ale zdecydowanie najciekawsze z nich są Chrome Vortexy. Pozwól nam więc służyć jako twój meteorolog podczas przeglądu Fortnite Wiry Chrome.

Co to jest wir Chrome w Fortnite?

Kliknij, aby powiększyć

Chociaż możesz nie znać nazwy Chrome Vortex, jeśli grałeś w którąkolwiek Fortnite podczas Rozdziału 3 Sezonu 4 jest to prawie gwarancja, że ​​już wcześniej spotkałeś się z tymi zjawiskami.

Tak jak Fortnite Tornada i błyskawice z poprzednich sezonów, wiry Chrome to ekstremalne zjawiska klimatyczne, które występują na wyspie. W szczególności Chrome Vortex to gigantyczne twistery składające się z czystego chromu.

Chrome Vortex działają prawie identycznie jak Tornado, z wyjątkiem tego, że zamiast pozostawiać po sobie zniszczenie, wszystko, czego dotknie Chrome Vortex, staje się pod wpływem Chrome.

Gdzie znaleźć worteksy Chrome w Fortnite

fortnite-chrome-vortex-lokalizacje

Kliknij, aby powiększyć

Szczerze mówiąc, Chrome Vortexs trudno przeoczyć, biorąc pod uwagę, jak olśniewające są te masywne trąby powietrzne. Co więcej, w przeciwieństwie do Tornad, Chrome Vortexs są wyraźnie oznaczone na mapie w grze.

W chwili pisania tego tekstu na Fortnite Wyspa. W Herald’s Sanctum zawsze pojawia się jeden Chrome Vortex. Drugi Chrome Vortex zmaterializuje się w okolicach Shiny Sound i Lustrous Lagoon lub w okolicy Rocky Reels i Shimmering Shrine.

Chrome Vortexy podróżują wraz z postępem meczów, więc nie spodziewaj się ich znaleźć Fortnite aberracje pogodowe za każdym razem w tym samym miejscu.

Jak wejść do wiru Chrome w Fortnite

fortnite-chrome-vortex-enter

Kliknij, aby powiększyć

Gdy już dowiesz się, czym jest wir Chrome, quest Tydzień 7, aby wejść do wiru Chrome w Fortnite jest dość prosta. Zbliż się do Chrome Vortex z powietrza lub z ziemi, a gdy podejdziesz wystarczająco blisko, automatycznie Cię wciągnie!

Sukces w tym wyzwaniu zapewni ci 20 000 PD do poziomu sezonu i przepustki bojowej Rozdziału 3 sezonu 4.

Mówiąc o Chrome, dowiedz się, jak odblokować Skórka Fortnite Chrome Punk.Źródło : https://www.ggrecon.com/guides/fortnite-chrome-vortex/