Co robi Korona Zwycięstwa Fortnite, jak z niej korzystać i nie tylko ⋆ Ceng News


Wraz z oczywistymi zmianami mapy, broni i meta, rozdział 3 sezonu 1 Fortnite wprowadził szereg subtelnych, ale cennych funkcji dla graczy.

Korona zwycięstwa to jedna z takich funkcji, która zapewnia silną zachętę do wygrywania gier. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o koronach zwycięstwa w Fortnite i oferowanych przez nie korzyściach.


Rozdział 3 Sezon 1 Zwycięskie Korony są wyjaśnione w Fortnite.

Zwycięskie Korony przyznawane są graczom w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1, gdy wygrają grę solo, w parach, trójkach lub oddziałach, jak sama nazwa wskazuje.

Jeśli pętla wygrywa grę w trybie Solo, otrzymuje Koronę Zwycięstwa, podczas gdy w innych trybach Korona jest przyznawana całej zwycięskiej drużynie.

Czterech najlepszych graczy w grach solo oraz członkowie dwóch najlepszych drużyn w parach, trio i oddziałach otrzymali Korony Zwycięstwa na początku 1. rozdziału Rozdziału 3. W ciągu kilku dni zostało to zmienione, a Korony Zwycięstwa stały się coraz rzadsze.

Kradzież Korony Zwycięstwa to kolejny sposób na zdobycie korony w Fortnite. Kiedy posiadacz korony zwycięstwa zostanie wyeliminowany, jego korona wydaje się spadać na ziemię i zostaje odebrana przez pierwszego gracza, który ją podniesie.


Co robi Korona Zwycięstwa w Fortnite?

Korona Zwycięstwa to znacznie więcej niż darmowy element kosmetyczny. Daje graczom wzrost XP podczas gry, gdy go noszą.

W rezultacie posiadacze Victory Crown otrzymują więcej PD za eliminacje, zwycięstwa i inne zadania niż inne.

Z drugiej strony noszenie Korony Zwycięstwa zwiększa prawdopodobieństwo napotkania większej liczby przeciwników. Pętelka, która nosi koronę, jest automatycznie podświetlana, co ułatwia przeciwnikom ich zauważenie.


W Fortnite, sezon 1, rozdział 3, jak zdobyć emotikonkę korony zwycięstwa?

Dla graczy, którzy wygrali grę, nosząc Koronę Zwycięstwa, emotka Ukoronowanie Osiągnięcia jest ekskluzywną nagrodą. Zdobycie „koronowanego” Victory Royale jest bez wątpienia ogromnym osiągnięciem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak łatwo można zidentyfikować gracza noszącego koronę.

Emotka Ukoronowanie Osiągnięcia w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 (Obraz za pośrednictwem Fortnite)

Ogólnie rzecz biorąc, Korona Zwycięstwa w Fortnite jest doskonałą motywacją dla graczy do wygrywania gier i bycia dumnymi ze swoich osiągnięć. Dodatkowo, dzięki zwiększeniu XP, przedmiot może ułatwić grindowanie XP.Źródło : https://www.cengnews.com/entertainment/what-does-the-fortnite-victory-crown-do-how-to-use-it-and-more-145001.html