Clix planuje wypuścić nowy pakiet OG w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Fani słynnej gry Fortnite mogą się cieszyć, ponieważ Clix niedawno ogłosił jej powrót z nową współpracą. Wiązałoby się to z ponownym zaoferowaniem oryginalnego pakietu skórek i kosmetyków, a także wprowadzeniem na rynek zupełnie nowego pakietu Clix zawierającego kilka kosmetyków OG.

Ekskluzywne pakiety od Clix w Fortnite

Słynny streamer Twitcha i twórca Fortnite połączył siły z Epic Games, aby wypuścić swój pakiet Clix Locker podczas Sezonu 3 Rozdziału 4. Pakiet ten zawierał skórkę Sparkplug, plecak Scrappy i wiele innych specjalnie wybranych kosmetyków.

13 czerwca Clix na żywo na Twitchu ogłosił swoim widzom, że jego stare i nowe zestawy będą wkrótce dostępne w sklepie z przedmiotami Fortnite podczas rozdziału 5 sezonu 3. „24 czerwca, za dwa tygodnie. Zamierzam wypuścić mój pełny pakiet Clix, a potem będę miał kolejny pakiet. To będzie zupełnie inny pakiet, pełen kosmetyków OG, które nie były dostępne od tysięcy dni, a które po prostu wyglądają niesamowicie. »

Spekulacje wokół nowych kosmetyków Clix

Dokładna zawartość nowego pakietu Clix jest nadal nieznana, a streamer nie ogłosił daty premiery słynnego, nadchodzącego pakietu.

Firma Epic nie potwierdziła jeszcze, czy którykolwiek z tych pakietów Clix będzie dostępny w Fortnite. Nie powstrzymuje to jednak graczy od spekulacji na temat tego, jakie stare skórki i kosmetyki mogą znaleźć się w grze.

Podczas gdy niektórzy liczyli na powrót skórek ze starych kolaboracji, takich jak Kratos OG, Travis Scott i skórki Marvela, inni spojrzeli na legendarne skórki i kosmetyki z Rozdziału 1: „Może to Renegade Raider, Epic powiedział, że wszystko może wrócić w każdej chwili. » Ta skórka, bardzo ceniona przez społeczność, jest często wymagana, ale nie jest dostępna od 2017 roku.

Gracze z niecierpliwością czekają na więcej informacji na temat odebranych przez Clix zestawów skórek i przedmiotów kosmetycznych w trzecim sezonie Fortnite Rozdział 5. Będziemy Was informować, gdy tylko pojawią się oficjalne ogłoszenia.

Źródło: www.bing.com