Chromowany parasol Fortnite FNCS przecieka i może być darmowy do zarobienia


Cóż, wreszcie nadszedł konkurs Fortnite FNCS Invitational 2022. Fani Fortnite mają wiele do zaoferowania po tym turnieju w Północnej Karolinie – pula nagród to ogromna kwota 1 000 000 $, a to wydarzenie w pewien sposób oznacza powrót osobistych zawodów na scenie e-sportowej Fortnite. Jeśli jednak nie interesuje Cię scena e-sportowa Fortnite, ale nadal lubisz grać w jedną z najlepszych gier typu battle royale, z przyjemnością dowiesz się, że może istnieć sposób na zdobycie nowej Parasol Fortnite FNCS za darmo.

Według wiarygodnego wycieku Fortnite ’ShiinaBR”, obraz chromowanego parasola został dodany do kanału wiadomości Fortnite Competitive – co sugeruje, że może to być darmowa nagroda dla graczy oglądających nadchodzące FNCS Invitational online.

Co ciekawe, kolejny przeciek ’HYPEX’ zajęła bardziej konserwatywne stanowisko, jeśli chodzi o ogłoszenie, sugerując, że może nie być dostępnym kosmetykiem, ale po prostu kolejnym wizerunkiem promocyjnym.

Jednak trzeci wyciek Fortnite, ”iFireMonkey’ zabrał się do Twittera, aby udostępnić ten sam obraz z dowodami, które sugerowałyby, że ten parasol jest rzeczywiście darmowym kosmetykiem, który gracze mogą zarobić w grze. Sugerują, że obraz, który możesz zobaczyć poniżej, został udostępniony z następującym tekstem:

„Obejrzyj, jak niektóre z najlepszych duetów na świecie rywalizują o trofeum FNCS Invitational Trophy w Legends Landing o 14:00 ET 12 i 13 listopada, aby zdobyć darmowe nagrody”.

Tak więc, podczas gdy najlepsi profesjonalni gracze dyskutują o tym, jak Epic Games może naprawić e-sport Fortnite, możesz być w stanie zdobyć darmowe kosmetyki, oglądając wspomniane e-sporty w grze. Nieźle, co?

Cóż, wiemy, że Wolfiez ma misję urozmaicenia „przestarzałej” sceny e-sportowej Fortnite i mamy tylko nadzieję, że ten osobisty Fortnite FNCS Invitational pomoże. Fortnite to jedna darmowa strzelanka z dużym potencjałem i jesteśmy pewni, że Epic Games będzie pracować nad ponownym uchwyceniem magii rywalizacyjnych zawodów. Więcej informacji o harmonogramie FNCS Invitational 2022 i szczegółach transmisji znajdziesz tutaj. Spodziewamy się, że post z obrazem pojawi się na Fortnite Konkurencyjny kanał mediów społecznościowych wkrótce.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636bc0750df8418ba36a5adf1f71a0e6&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Ffortnite%2Ffncs-umbrella-leak-free&c=651953601420402106&mkt=fr-fr