Chris Redfield i Jill Valentine przybywają na wyspę Fortnite


Po przeżyciu niezliczonych okropności w Spencer Mansion i nie tylko, ranking STARS, Chris Redfield i Jill Valentine, znaleźli się na wyspie Fortnite i zmierzyli się z Cube Monsters of the Parallel. Zestaw STARS Squad został dodany do sklepu z zawartością Fortnite.

GWIAZDKI Timi Seti

Powiedz nie złu jako Chris Redfield, rockowy marzyciel i Jill Valentine, mistrzyni odblokowywania. Strój Chrisa Redfielda zawiera alternatywny styl tajnych operacji Chrisa Redfielda. Strój Jill Valentine zawiera alternatywny styl oficera Raccoon City, inspirowany desperacką ucieczką przed bezwzględnym prześladowcą.

Kaynak: epickie gry

Dzięki STARS Squad Pack gracze mogą zdobyć strój Chrisa Redfielda, strój Jill Valentine, ozdobę na plecy „Zielona roślina” (w alternatywnych stylach) oraz ozdobę na plecy maszyny do pisania. Mogą również zdobyć kilof CIZBIZCI, kilof Shockstick i emotkę spaceru w deszczu dzięki pakietowi wyposażenia STARS Team. Pakiet STARS Squad Pack zawiera również ekran ładowania Life Challenge (autorstwa Rodrigo Lorenzo):

Ekran ładowania Life Challenge

Jeśli słowo „parasol” przypomina ci o złych rzeczach, możesz użyć tego efektu. Chodząc w deszczu odwróć wyrażenie:


Matt TM Kim jest redaktorem w MRT.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/chris-redfield-and-jill-valentine-arrive-on-fortnite-island/186255/