Cały czas rozpoczęcia Fortnite Valley Cup, darmowe spraye Cobra Kai i system punktacji


Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Pucharze All Valley w Fortnite, w tym o darmowych sprayach Cobra Kai, które możesz wygrać.

W poprzednich sezonach Fortnite, zwłaszcza w rozdziale 2 sezonu 4, Epic Games organizowało turnieje, które zapewniały graczom darmowe kosmetyki, jeśli zajęliście wystarczająco wysoką pozycję, zdobywając punkty w oparciu o swoje miejsce i eliminacje w każdej grze.

Od jakiegoś czasu nie mieliśmy takiego turnieju. 3 stycznia Epic Games ogłosiło Fortnite All Valley Cup. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w tym turnieju, mając szansę na wygranie trzech różnych kosmetyków w sprayu.

Ze względu na to, że spraye nie są najbardziej poszukiwanymi kosmetykami i są rzadko używane przez graczy, znacznie łatwiej jest je wygrać niż w przypadku innych kosmetyków, takich jak skórki i plecy w poprzednich turniejach.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o turnieju All Valley Cup Fortnite, w tym godziny rozpoczęcia, sposób uzyskania darmowych sprayów i system punktacji.

Czas rozpoczęcia Fortnite All Valley Cup

Oto czas rozpoczęcia Pucharu All Valley dla różnych regionów, rozpoczynającego się dzisiaj, 8 stycznia 2022 r.:

  • Wielka Brytania i UE: 15:00 GMT (Wielka Brytania), 16:00 CET (UE).
  • Ameryka Północna: 17:00 ET
  • Ameryka Północna, zachód: 17:00 PT

Jak wejść

Zaloguj się do Fortnite i przejdź do zakładki „Konkuruj”, którą znajdziesz na górnym pasku nawigacyjnym. Automatycznie przeniesie Cię do Solo Contender Hype Cup, który odbędzie się za siedem dni.

Aby znaleźć Puchar All Valley, kliknij przycisk ze strzałką w lewo, aby przejść do końca w lewo. Powinieneś zobaczyć kubek wraz z tym, ile czasu pozostało do jego rozpoczęcia, jak pokazano na poniższym obrazku.

Jak zdobyć darmowe spraye Cobra Kai, Miyago-Do, Eagle Fang?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, znacznie łatwiej jest zdobyć niektóre z tych darmowych sprayów Fortnite. Aby zdobyć spray Cobra Kai, gracze muszą znaleźć się w najlepszych 50%. Aby zdobyć spray Miyagi-Do, musisz znaleźć się w najlepszych 30% graczy, a na koniec znaleźć się w najlepszych 10% graczy, aby zdobyć spray Eagle Fang.

Oczywiście, jeśli skończysz w najlepszych 10% graczy w pucharze, zdobędziesz wszystkie trzy spraye, jeśli skończysz w najlepszych 30%, otrzymasz dwa spraye. Jeśli nie widziałeś, jak wyglądają darmowe spraye, zamieściliśmy obrazek poniżej.

Darmowe spraye Cobra Kai Fortnite

System oceniania

All Valley Cup w Fortnite zostanie rozegrany solo. Będziesz mieć dziesięć meczów, które trzeba będzie rozegrać w ciągu trzech godzin, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Oto system punktów:

Królewskie Zwycięstwo: 30 punktów
2 miejsce: 25 punktów
3. miejsce: 22 punkty
4 miejsce: 20 punktów
5 miejsce: 19 punktów
6.: 17 punktów
7 miejsce: 16 punktów
8 miejsce: 15 punktów
9 miejsce: 14 punktów
10 miejsce: 13 punktów
11-15: 11 punktów
16-20: 9 punktów
21. – 25.: 7 punktów
26 – 30: 5 punktów
31. – 35.: 4 punkty
36-40: 3 punkty
41. – 50.: 2 punkty
51. – 75.: 1 punkt

Każda eliminacja: 1 punktŹródło : https://fortniteinsider.com/all-valley-cup-fortnite-start-time-free-sprays-and-score-system/