Call of Duty dodaje skórki twórców – przyciągnij uwagę graczy

Call of Duty dodaje skórki twórców, co zbliża ich do podejścia Fortnite

Jeden z głównych uroków gry wieloosobowej w Call of Duty to ciągłe dodawanie nowych treści po premierze. Jednym z najbardziej popularnych dodatków są pakiety kosmetyczne, które przyciągają uwagę graczy. Najnowszy zestaw pakietów do Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 zawiera podobizny popularnych twórców treści związanych z grą, TimTheTatMan i NICKMERCS, co może przyciągnąć jeszcze więcej graczy.

Nowe skórki twórców

Nowe pakiety operatorskie, które zawierają podobizny dwóch znanych twórców treści powiązanych z IP, zostały ogłoszone niedawno i są już dostępne w grze. Obaj twórcy odnieśli wielki sukces dzięki transmisjom strumieniowym z grą Call of Duty. Teraz mają swoje skórki w grze, co przyciąga uwagę graczy.

Call of Duty a Fortnite

Call of Duty i Fortnite to popularne gry, które mają podobne podejście do kosmetyków. Wcześniej było to powszechne w przypadku kosmetyków Fortnite i Call of Duty, aby odzwierciedlać ogólny ton każdego IP, ale ostatnie dodatki do Call of Duty były bardziej zgodne z dziwactwem Fortnite. To nowe podejście pozwala graczom na cieszenie się różnymi rodzajami skórek.

Call of Duty a inne marki

Call of Duty jest jednym z wielu popularnych tytułów, które łączą wydarzenia kosmetyczne z innymi markami. Ostatnie skórki twórców to pierwsze skórki dla członków społeczności Call of Duty. To może być podstawowym elementem Call of Duty kosmetyki do przodu.

Call of Duty: Warzone 2 i Call of Duty: Modern Warfare 2 są już dostępne na różnych platformach.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645d424ec5ac4591b0eec8cca1b145d5&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-fortnite-content-creator-skins-nickmercs-timthetatman%2F&c=13203350080596653530&mkt=fr-fr.