Były programista Riot dołącza do Fortnite jako CCO: New Marvel Legend!

Fortnite, najbardziej znana gra typu Battle Royale, oferująca pełną akcji rozgrywkę i oszałamiające wizualnie krajobrazy, zyskała ogromny wpływ. Jeden z jej twórców, Donald Mustard, odszedł niedawno ze stanowiska głównego dyrektora kreatywnego w Epic Games. Właśnie ujawniono nowego głównego dyrektora kreatywnego, a jest nim nikt inny jak Charlie Wen, mistrz Marvela, twórca Kratosa z God of War i były deweloper Riot Games.

Imponujący profil

Po odejściu poprzedniego twórcy Fortnite Wen ogłosił, że obejmie stanowisko głównego dyrektora kreatywnego w Epic. Jego nazwisko może być wam znane z pracy nad God of War, czasu, jaki spędził w Riot Games lub roli współzałożyciela i szefa rozwoju wizualnego w Marvel.

Od projektowania postaci takich jak Kratos po pomoc w tworzeniu wciągających światów – Wen naprawdę zrobiła to wszystko. Jako artysta filmowy pracował przy kilku z najbardziej znanych filmów o superbohaterach, od „Avengers” po „Thor”. Jeśli to nie jest wyjątkowa przejażdżka, to nie wiem, co nią jest.

Nowa przygoda

W poście na Twitterze Wen przedstawił swoje nowe stanowisko w Epic, dzieląc się radością z rozpoczęcia tej „nowej przygody” jako główny dyrektor kreatywny zespołu. Mówi, że jest „wdzięczny wszystkim, którzy do tej pory mi towarzyszyli” w tym niezwykle pozytywnym oświadczeniu.

Wygląda na to, że dziedzictwo Donalda Mustarda trafia w naprawdę zdolne ręce. Choć obserwowanie odchodzenia tak ukochanej postaci z Fortnite jest słodko-gorzkie, ekscytujące jest myślenie o tym, co Wen może planować na przyszłość gry, a także całej Epic.

Dołącz do przygody

Jeśli chcesz wrócić do gry, ale potrzebujesz pomocy w zrozumieniu najnowszego rozdziału, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po nowej mapie Fortnite, aby odkryć wszystkie jej kluczowe lokalizacje i wiele więcej. Możesz także przejrzeć naszą listę wszystkich nowych broni w Fortnite, aby lepiej zorientować się, jakiej broni będziesz używać, walcząc o drogę do słynnego i pożądanego Królewskiego Zwycięstwa.

Źródło: www.pcgamesn.com