Budowanie Gwiezdnego Niszczyciela z Gwiezdnych Wojen w grze LEGO Fortnite

Szalone kreacje w LEGO Fortnite

Ostatnio graczom LEGO Fortnite udało się stworzyć kilka ekscytujących dzieł. Twórcy gier zaoferowali wiele kreatywnych narzędzi, a gracze znajdują unikalne sposoby na ich wykorzystanie. Gracz Reddit, cxt_bro, zbudował własny niszczyciel LEGO Star Destroyer! Pojazd wzorowany jest na zestawie LEGO Star Wars, a graczowi udało się bardzo dobrze odtworzyć go w grze. Konstrukcja nie lata, ale cxt_bro udało się sprawić, że unosi się w powietrzu. Zdjęcia gwiezdnego niszczyciela LEGO Fortnite można znaleźć poniżej. Zdjęcia postępów mojego prawdziwego niszczyciela Lego Star Destroyer inspirowane oficjalnymi zestawami! autor: u/cxt_bro w LEGO Fortnite

LEGO Fortnite jest dostępne dopiero od kilku tygodni, ale gra szybko znalazła pasjonatów. Od czasu premiery firma Epic Games dodała style LEGO do skórek. W zeszłym miesiącu powróciły skórki Luke’a Skywalkera, Hana Solo i Leii Organy z Fortnite, wszystkie w nowych stylach LEGO. Biorąc pod uwagę długą współpracę pomiędzy Gwiezdnymi Wojnami i marką LEGO, nic dziwnego, że fani próbują odtworzyć pojazdy i lokalizacje z filmów w LEGO Fortnite. Fakt, że LEGO Fortnite jest wciąż bardzo nowy, tym bardziej robi wrażenie, że komuś udało się odtworzyć w grze Gwiezdny Niszczyciel. Miejmy nadzieję, że w nadchodzących miesiącach zobaczymy ten poziom kreatywności jeszcze większej liczby graczy!

Najnowsze gry Fortnite

W grudniu w Fortnite ukazały się trzy nowe gry. Na razie najpopularniejszym wydaje się LEGO Fortnite, ale jest też Fortnite Festival i Fortnite Rocket Racing. Wszystkie te trzy gry są dostępne w Fortnite, ale oferują zupełnie inną rozgrywkę. Ciekawie będzie zobaczyć, czy te gry zdołają utrzymać zainteresowanie na dłuższą metę lub czy przyciągną graczy, którzy nie są fanami głównej gry. Biorąc pod uwagę, że te trzy gry należą do różnych gatunków, jest to całkowicie możliwe! Epic Games pokazało także, że ma plany dotyczące tych gier na przyszłość; na przykład festiwal Fortnite otrzyma wsparcie instrumentalne z gier takich jak Guitar Hero i Rock Band. Firma nie ma jednak planów tworzenia własnych peryferii gitarowych.

Czy podoba Ci się projekt LEGO Star Destroyer? Czy podobało Ci się już LEGO Fortnite? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: komiks.com