Bruno Mars wraca do Fortnite ze skórką LEGO? Wszystkie informacje tutaj!

Najnowsze aktualizacje studia Epic Games dotyczące skórki Fortnite Bruno Marsa mogą sugerować powrót piosenkarza do rozgrywki typu Battle Royale. Dowiedzmy się, co wiemy do tej pory na temat możliwego powrotu skórki Bruno Mars Fortnite w Rozdziale 5 Sezonu 2 i czy duet Silk Sonic Cup będzie wkrótce dostępny.

Możliwy powrót skórki Bruno Mars Fortnite

Bruno Mars zadebiutował w Fortnite w 2022 roku podczas turnieju duetów Silk Sonic Cup. Podczas tej współpracy popularny piosenkarz i inny artysta Anderson .Paak byli dostępni jako skórki w Battle Royale. Od zakończenia wydarzenia wielu graczy zastanawiało się, kiedy skórka Bruno Mars Fortnite będzie ponownie dostępna w sklepie w grze, jednak niedawna aktualizacja może dać nam wskazówkę co do jej potencjalnego powrotu.

Na razie nie ogłoszono daty premiery skórki Bruno Mars Fortnite. Jednak po premierze Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 Mity i śmiertelne trupy firma Epic Games stworzyła warianty skórek LEGO Fortnite dla Bruno Marsa i Paaka. Oznacza to, że gracze posiadający duet Silk Sonic będą mogli wcielić się w kultowych piosenkarzy w popularnym trybie budowania LEGO. W związku z ostatnią aktualizacją wielu graczy spekuluje na temat możliwego powrotu skórki Bruno Mars Fortnite w najbliższej przyszłości.

Możliwy powrót w sezonie 2 rozdziału 5

Nie ma konkretnej daty ani oficjalnego potwierdzenia, ale jest prawdopodobne, że piosenkarz będzie ponownie dostępny w rozdziale 5 sezonu 2, biorąc pod uwagę aktualizację jego postaci w LEGO Fortnite. Z wcześniejszych wydań współpracy wynika, że ​​nierzadko zdarza się, że Epic Games ponownie wprowadza skórkę po otrzymaniu aktualizacji wariantowej. Ponadto prawie każda skórka w końcu powraca do Fortnite.

Od debiutu w 2022 roku minęło ponad 500 dni, odkąd skórka Bruno Mars była dostępna. Zatem dzięki zastosowaniu wariantu LEGO Fortnite dla piosenkarza w najnowszej aktualizacji możemy spodziewać się jego powrotu wkrótce w Rozdziale 5, Sezonie 2. Warto jednak zauważyć, że nic nie jest gwarantowane, dopóki Epic Games oficjalnie tego nie ogłosi. Mimo wszystko jest nadzieja, prawda? Fortnite jest dostępny na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, urządzeniach mobilnych i komputerach PC.

Źródło: www.siliconera.com