Brie Larson dołącza do Fortnite jako Paradigm


Tak jak to się stało z Dwayne The Rock Johnson, Brie Larson jest teraz częścią uniwersum Fortnite. Dziś Epic Games opublikowało nowe wideo z gry i widzimy postać Paradigm, która odegra ważną rolę w narracji tego, co nas czeka.

I tak, Brie Larson żyje postać w tym wszechświecie:

Zobacz więcej:

W Fortnite Rozdział 3: Sezon 3 — On Vibe — wyspa zamienia się w gigantyczną imprezę. Skacz przez Wodospad Rzeczywistości, jeździj na dzikich stworzeniach, jeździj kolejką górską Bolafuso i ciesz się nowym arsenałem. Zanurz się w Sezon 3 i szerzyć dobre wibracje!

Fortnite to stale rozwijająca się gra wieloosobowa, w której ty i twoi przyjaciele walczycie o to, by zostać ostatnim ocalałym lub gdzie współpracujecie, aby stworzyć świat swoich marzeń. Zagraj za darmo w Fortnite Battle Royale i Creative Mode lub kup tryb kampanii PvE, Ratowanie Świata. Pobierz teraz i weź udział w akcji.

Pobranie daje również możliwość zakupu dostępu do kooperacyjnej kampanii PvE Ratowanie Świata.

Wersja z uprawnieniami Gwen Stacy został przedstawiony w Spider-Man w Spider-Versechwalony przez krytyków i publiczność film, który zdobył Złoty Glob dla najlepszego filmu animowanego i Oscara dla najlepszego filmu animowanego.Źródło : https://thegoaspotlight.com/2022/10/30/brie-larson-joins-fortnite-as-paradigm-2/