Bomby Boogie powracają w Fortnite: Sekrety Sezonu 3

Chcesz przetańczyć całą noc jak za dawnych czasów?

Kluczowe dania na wynos

Bomby Boogie wracają do Fortnite, powodując chaos na parkiecie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 zawiera modyfikacje broni dla pojazdów i nowych postaci.

W sezonie 3 nie ma mieczy świetlnych ani władania żywiołami, co sprawia, że ​​walki są mniej brutalne.

TO Boogie Bomby w Fortnite są irytujące granaty, które zmuszają wrogów (a czasem błędnie sojuszników) do tańca wbrew ich woli. Dzięki temu Twoja drużyna będzie mogła eliminować biegających wrogów.

Czy bomby A Boogie wracają do Fortnite?

Pomimo nowego postapokaliptycznego środowiska nawiązującego do gry Fallout z oceną M, Boogie Bombs powracają w tym sezonie do Fortnite. Można je znaleźć losowo w skrzyniach i w rzadkich przypadkach można je podnieść z ziemi; możesz nosić do dziesięciu w jednym miejscu ekwipunku. Daje to mnóstwo okazji do chaosu. Irytującym efektem (miejmy nadzieję dla twoich wrogów) jest to, że efekty Boogie Bombs kumulują się w miarę ich rzucania. Jest to najlepsza taktyka na przerwę, która może nawet wywołać wściekłość przeciwników, jak pokazał Ben Marro na YouTube.

Co jeszcze szykuje dla nas Fortnite Rozdział 5, Sezon 3?

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 rozpoczyna się mocno z ekscytującymi postaciami i nowymi mechanikami rozgrywki, które na Ciebie czekają. Jedną z największych zmian jest możliwość wyposażenia samochodu w modyfikację broni. Wystarczy przejechać się na skrzyni, a pasażer z tyłu może skorzystać z granatnika lub wieżyczki z karabinem maszynowym. Działa nawet w samochodach Rocket League! Dostępny jest także autobus bojowy, który ma dwie wieże z tyłu. To duże wyzwanie, któremu musimy stawić czoła, ale wierzymy w Was (duchem).

Dodatkowo, Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 oferuje szeroką gamę bohaterów/złoczyńców, którymi można grać. Pancerz T-60 z Fallouta i Wasteland Magneto z serii X-Men są tym razem częścią przepustki bojowej. Niektóre z oryginalnych postaci mają fantastyczne projekty, jak na przykład Mechanik ze swoim gigantycznym kluczem i zaskakująco kolorowowłosy Ringmaster Scarr grany przez Sarah Natochenny, aktorkę podkładającą głos Ash Ketchum.

Czy w Fortnite nadal są miecze świetlne i mistrzostwo żywiołów?

Ostatni sezon obfitował w opanowanie elementów Avatar: Ostatni Władca Wiatru i mieczy świetlnych podczas corocznych obchodów Gwiezdnych Wojen (4 maja). Na szczęście dla niektórych broń ta nie jest dostępna w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 w chwili pisania tego tekstu. Prawdopodobnie prędko ich już nie zobaczymy. Być może elementarne zginanie powróci po wyemitowaniu drugiego sezonu „Ostatniego władcy powietrza” na platformie Netflix. Magia ognia i wody były szczególnie trudne, ale jako użytkownik obu elementów w grze uznałem je za niezwykle potężne.

Źródło: hardgamer.com