Becky Lynch i Bianca Belair z WWE przybywają do Fortnite.

Ujawniono długo oczekiwaną nową współpracę między WWE i Fortnite. Na oficjalnym koncie marki na Instagramie możemy zobaczyć, że Becky Lynch i Bianca Belair będą dwoma zapaśnikami wybranymi do pojawienia się jako nowe postacie w grze wideo Epic Games. Oto wszystko, co o nim wiemy:

Fortnite x WWE: Becky Lynch i Bianca Belair wkrótce pojawią się jako nowe postacie

Oficjalne konto WWE na Instagramie ujawniło, że Becky Lynch i Bianca Belair staną się nowymi postaciami dostępnymi w Fortnite. Rzeczywiście, możemy zobaczyć tych dwóch zapaśników z kilofami Fortnite.

W ciągu ostatnich kilku tygodni krążyły plotki o nowej współpracy między Fortnite i WWE, obejmującej dwie skórki zapaśników. Cóż, te zdjęcia z konta WWE na Instagramie prawie potwierdzają przybycie Becky Lynch i Bianki Belair do Fortnite. Dodatkowo, według typera Barbieharpa, te dwie skórki będą dostępne w pakiecie, który będzie kosztował 2400 V-dolców. Każdy będzie miał własne zaplecze i kilof, a jeden ruch zdobędzie pas WWE.

Przypominamy, że nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy Fortnite i WWE; Strój Johna Ceny jest już dostępny w grze od 29 lipca 2022 roku.

Data przybycia do sklepu wciąż nieznana

Nadal nie wiemy, kiedy te nowe postacie będą dostępne w sklepie, ale oczekuje się, że cała ta zawartość zostanie dodana do plików Fortnite wraz z nadchodzącą aktualizacją o 25:30, zaplanowaną na wtorek, 8 sierpnia 2023 r.

Źródło: www.bing.com