Becky Lynch i Bianca Belair w Fortnite, WWE świętuje Międzynarodowy Dzień Kota | Rozmiar walki

Odkryj najnowsze wiadomości ze świata wrestlingu!

Becky Lynch i Bianca Belair przybywają do Fortnite!

WWE niedawno udostępniło reklamę na Instagramie, ogłaszając pojawienie się Becky Lynch i Bianki Belair w grze Fortnite. Modele obu zapaśników zostały niedawno ujawnione w Internecie. Fani będą zachwyceni, mogąc wcielić się w swoje ulubione supergwiazdy w uniwersum Fortnite.

Boogeyman świętuje Międzynarodowy Dzień Kota

W Międzynarodowym Dniu Kota Boogeyman i WWE podzielili się swoją miłością do kotów, publikując zdjęcie w mediach społecznościowych. Zabawny sposób na uczczenie tych uroczych zwierząt, które są również gwiazdami wielu domów na całym świecie.

Violento Jack wraca do GCW

Violento Jack powróci do GCW podczas Homecoming Weekend jeszcze w tym miesiącu. Fani hardcore’u będą zachwyceni ponownym spotkaniem z tym utalentowanym sportowcem na ringu i zobaczeniem, co ma w zanadrzu podczas tego długo oczekiwanego wydarzenia.

Matt Tremont zmierzy się z Jadenem Newmanem na ICW No Holds Barred, tom 52

Oczekuje się intensywnego starcia między Mattem Tremontem a Jadenem Newmanem na wrześniowej imprezie ICW No Holds Barred Volume 52. Fani wrestlingu mogą spodziewać się brutalnej walki między tymi dwoma zdeterminowanymi zapaśnikami.

Triumfalny powrót Hit Row do WWE

Minął rok od powrotu Hit Row do WWE, a Top Dolla postanowił uczcić tę okazję, dzieląc się refleksją w mediach społecznościowych. Przypomniał sobie wiele wielkich nazwisk, z którymi on i jego koledzy z drużyny mieli szczęście pracować w ciągu ostatniego roku w najlepszej firmie zapaśniczej na świecie.

Rhea Ripley robi sensacyjne wejście

Rok temu Rhea Ripley zaatakowała Dominika Mysterio, przez co jej ojciec, Rey Mysterio, przegrał w pojedynku z Finnem Balorem. To wydarzenie naznaczyło duchy i zapoczątkowało intensywną rywalizację między Rheą Ripley a rodziną Mysterio.

Rocket Mortgage przekazuje hojną darowiznę

Po sukcesie WWE SummerSlam, Rocket Mortgage zdecydowało się przekazać 125 000 $ na rzecz Connect 313 i miasta Detroit. Inicjatywa ta ilustruje zaangażowanie firmy na rzecz jej społeczności i chęć wspierania spraw bliskich jej sercu.

Fani mogą odkryć nową figurkę Tony’ego Norrisa

Odsłonięto nową figurkę przedstawiającą Tony’ego Norrisa. Ten ręcznie malowany prototyp daje wgląd w wyjątkową pracę wykonaną przez Four Horsemen Studios. Kolekcjonerzy figurek zapaśniczych będą zachwyceni, mogąc dodać ten wyjątkowy przedmiot do swojej kolekcji.

Alan Angels podpisał kontrakt z Wrestling REVOLVER

Alan Angels niedawno zapisał się na galę Wrestling REVOLVER, która odbędzie się 2 września 2023 r. Fani będą mogli zobaczyć występ tego utalentowanego sportowca na ringu podczas tego wydarzenia, którego nie można przegapić.

Love Doug walczy z Małym Guido na MLW Fusion

Na nadchodzącym nagraniu MLW Fusion TV Love Doug i Little Guido zmierzą się na ringu. Fani mogą spodziewać się intensywnego starcia między tymi dwoma doświadczonymi zapaśnikami, którzy zrobią wszystko, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Samoa Joe opowiada o swojej postaci ze Sweet Tooth

Podczas wywiadu dla Sports Illustrated, Samoa Joe ujawnił, że nie spodziewał się, że głos jego postaci ze Sweet Tooth będzie głosił Will Arnett. Wyraził jednak satysfakcję, że jest kojarzony z tak uznanym talentem i nie może się doczekać efektu końcowego tej zaskakującej współpracy.

Wade Barrett pije drinka z Becky Lynch

W poniedziałkowym odcinku WWE Raw Wade Barrett miał przyjemność wypić szklankę lemoniady z Becky Lynch. Fani pokochali ten moment łączący dwie kultowe supergwiazdy WWE.

Eddie Kingston poznaje swojego idola Toshiakiego Kawadę

Eddie Kingston miał ostatnio okazję poznać swojego długoletniego bohatera, Toshiakiego Kawadę. Dla niego spotkanie z legendą japońskiego wrestlingu i możliwość wymiany z nim była bardzo wyjątkową i poruszającą chwilą.

Megan Morant otrzymuje wzruszający list po oddaniu nerki

Megan Morant, która niedawno oddała nerkę, otrzymała poruszający list od obdarowanej jej hojności. Swoim szczęściem i łzami radości dzieliła się na portalach społecznościowych, dając tym samym świadectwo pozytywnego wpływu, jaki taki gest może mieć na życie.

Lufisto odwołuje udział w wydarzeniu Americanrana organizowanym przez BEYOND Wrestling

Niestety Lufisto nie będzie mógł wziąć udziału w imprezie Americanrana BEYOND Wrestling. Organizacja pracuje obecnie nad znalezieniem nowego przeciwnika dla Dana Barry’ego i upewnieniem się, że show będzie kontynuowane.

Ekskluzywny wywiad z Mattem Griffinem z ACTION Wrestling

Nie przegap wywiadu Under The Ropes z Mattem Griffinem z ACTION Wrestling! Ten fascynujący wywiad zostanie wyemitowany 8 sierpnia o godzinie 20:00 (EST). Fani będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o tym utalentowanym sportowcu i zajrzeć za kulisy ACTION Wrestling.

Najnowszy z Fightful Overbooked

Poznaj najnowsze wiadomości i plotki ze świata wrestlingu w najnowszym odcinku Fightful Overbooked. Bądź na bieżąco, aby otrzymywać szczegółowe informacje i wciągające historie ze świata wrestlingu.

Źródło: www.bing.com