Becky Lynch i Bianca Belair lądują w Fortnite

Fortnite x WWE: Becky Lynch i Bianca Belair wkrótce w nowych strojach

Plotki o współpracy pomiędzy WWE i Fortnite

Nowa współpraca między WWE i Fortnite jest już prawie oficjalna. Post z oficjalnego konta marki na Instagramie ujawnił, że Becky Lynch i Bianca Belair będą dwoma zapaśnikami wybranymi do przybycia jako nowe stroje w grze wideo Epic Games. Oto wszystko, co wiemy:

Potwierdzenie przybycia kreacji Becky Lynch i Bianki Belair

Post z oficjalnego konta WWE na Instagramie ujawnił, że Becky Lynch i Bianca Belair będą nowymi strojami Fortnite, ponieważ obu zapaśników można zobaczyć z kilofami Fortnite. Te zdjęcia prawie potwierdzają przybycie Becky Lynch i Bianki Belair do Fortnite. Dodatkowo, według informatora Barbieharpa, te dwa stroje pojawią się w paczce, która będzie kosztować 2400 V-dolców, każdy będzie miał własny plecak i kilof, a także będzie gest chwytania pasa WWE.

Poprzednia współpraca między Fortnite i WWE

Przypominamy, że nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy Fortnite i WWE; Strój Johna Ceny pojawił się w grze 29 lipca 2022 r.

Nadal nie wiemy, kiedy trafią do sklepów, ale oczekuje się, że cała ta zawartość zostanie dodana do plików Fortnite wraz z łatką 25.30, która ma nadejść we wtorek, 8 sierpnia 2023 r.

Źródło: www.bing.com