Baza wydarzeń na żywo „Fort Guava” w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 jest gotowa do akcji


Fortnite Rozdział 2 Sezon 3 szybko zbliża się do końca, a wiele przecieków potwierdziło, że będzie to ostatni sezon Rozdziału 2, a nowy rozdział przejmuje pod koniec sezonu 8. Pojawiły się również przecieki dotyczące nadchodzącego wydarzenia na żywo, które będzie miała playlistę o nazwie „Koniec”. To chyba największa wskazówka, że ​​Rozdział 2 dobiega końca.

Kredyty obrazkowe (Twitter/ Hypex)
Kredyty obrazkowe (Twitter/ Hypex)

Finał Fortnite Rozdział 2 został nazwany „Guawa” i będzie fabuła podzielona na siedem etapów. Ujawniono również kryptonimy tych siedmiu etapów, a gracze spekulują teraz na temat pełnych nazw tych kodów.

Dr Slone i Cube Queen szykują się do walki ze sobą, a finał prawdopodobnie odbędzie się w regionie Guava Fort na wyspie Fortnite, która znajduje się w samym środku, a Cube Queen spoczywa na górze.


Scena Fortu Guava jest ustawiona, a odliczanie rozpoczęło się w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8

Wyciek Fortnite Hypex ujawnił, że scena Fortu Guava dla finału Rozdziału 2 jest ustawiona i można ją zobaczyć w grze.

W grze można również zauważyć odliczanie, informujące graczy o czasie pozostałym do rozpoczęcia wydarzenia na żywo. Struktura piramidy, która wyciekła kilka miesięcy temu, stopniowo się łączy i ujawniono, że Królowa Sześcianu zniszczy wyspę i rozprzestrzeni zepsucie dalej od szczytu piramidy w Forcie Guava.

Obraz za pośrednictwem Twittera /PFVexaful)
Obraz za pośrednictwem Twittera /PFVexaful)

Scena Fortu Guava pojawia się już od dłuższego czasu. Gracze zauważyli powolny postęp przez cały tydzień, a dziś wreszcie etap wydaje się być zakończony. Wyciekło siedem etapów, które miały się zakończyć w finałowym wydarzeniu, a to może być dopiero początek tych etapów.

Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 kończy się 5 grudnia 2021 r. i oczekuje się dwudniowego przestoju, zanim gracze zaczną odkrywać Fortnite Rozdział 3.


Edytowane przez Siddhartha Satish


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=743E524CF8784D2CA4B99D8D0F8D2ABC&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-chapter-2-season-8-live-event-base-guava-fort-ready-action&c=16106752800106820707&mkt=fr-fr