Batman, który się śmieje, pojawia się w Fortnite


Batman – myślę, że można śmiało powiedzieć – jest dość popularną postacią z komiksu.

Fortnite – myślę, że można też śmiało powiedzieć – jest dość popularną grą wideo.

Ma sens tylko to, że obaj w końcu się spotkają, i to nie tylko na ekranach gier wideo. Tak, Batman i kilku innych bohaterów DC mają skórki do pobrania w fenomenie gier, ale ta synergia zdołała również dotrzeć do strony komiksu. Batman/Fortnite: Punkt zerowy odniosła ogromny sukces, gdy trafiła na trybuny, w dużej mierze dzięki włączeniu do gry kodów na ekskluzywne skórki.

Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie seria komiksów doczeka się kontynuacji, która zostanie zrealizowana w Batman/Fortnite: Fundacja one-shot ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Z imponującej listy talentów, do której należą Scott Snyder, Christos Gage, Joshua Hixson, Greg Capullo i AndWorld Design, akcja przenosi się z Fortnite Island z powrotem do Gotham City, gdy Batman musi zbadać tajemniczą Fundację.

… przez cały czas Batman, który się śmieje, podnosi swoją brzydką, uśmiechniętą głowę.

Fortnite to całkiem spora sprawa w moim domu, więc nie trzeba dodawać, że nie możemy się doczekać tej historii i towarzyszących jej gadżetów.

Sprawdź pierwsze spojrzenie na problem, a następnie więcej szczegółów od DC.

Na DC:

DC UJAWNIA NOWE SZCZEGÓŁY

BATMAN/FORTNITE: FUNDACJA #1!

Obraz zawierający tekst, opis książki generowany automatycznie

Dostępne w sklepach z komiksami i na całym świecie wtorek, 26 października

Wydrukuj komiks zawiera kod bonusowy do stroju Batman, który się śmieje oraz ekskluzywny tematyczny ekran ładowania Fortnite

Ekskluzywny sprzęt dla fanów DC/Fortnite dostępny w Extra Butter NY

Wydawca DC i dyrektor kreatywny Jim Lee ogłosili dzisiaj, że DC i Epic Games ponownie łączą siły, aby połączyć światy Fortnite i największych superbohaterów na świecie. Lee potwierdził, że Batman/Fortnite: Foundation #1 pojawia się w uczestniczących sklepach z komiksami we wtorek 26 października.

Ten 48-stronicowy one-shot jest również publikowany dzień i dzień na dziewięciu terytoriach międzynarodowych: Argentynie, Brazylii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Meksyku, Polsce i Hiszpanii. Każda fizyczna kopia komiksu zawiera kod bonusowy umożliwiający pobranie specjalnego stroju gracza Batman Who Laughs oraz ekskluzywnego ekranu ładowania Fortnite w motywie Batman Who Laughs. Strój Batmana, który się śmieje, będzie można również kupić w sklepie z przedmiotami Fortnite w dniu premiery książki.

Batman/Fortnite: Foundation #1 śledzi udaną i docenioną przez krytyków serię Batman/Fortnite: Zero Point, w której po przybyciu na wyspę Fortnite Batman z amnezją walczy z nieznanymi wrogami i musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności detektywistyczne, aby rozwiązać zagadkę punktu zerowego znaleźć drogę do domu.

Batman/Fortnite: Foundation #1 jest współautorem scenariusza głównego dyrektora kreatywnego Epic Games, Donalda Mustarda, scenarzysty Batman/Fortnite: Zero Point Christosa Gage’a oraz uznanego scenarzysty Batmana i Dark Nights Metal/Dark Nights Death Metal Scotta Snydera. Oprawę graficzną zapewniają Joshua Hixson (ołówki i atramenty), Roman Stevens (kolory) i AndWorld Design (listy). Wieloletni współpracownik Snydera, artysta Greg Capullo, łączy siły z Jonathanem Glapionem i Mattem Hollingsworthem, aby stworzyć główną okładkę, z wariantami okładek dostarczonymi przez Alexa Garnera oraz premium wariantu okładki przez dyrektora ds. nadzoru Donalda Mustarda Epic Games (sprawdź dostępność w lokalnych sklepach).

Wracając do Gotham City po wydarzeniach z Zero Point, Batman staje przed nową tajemnicą i nowym przybyciem. Fundacja, enigmatyczna postać z Fortnite Island, wyłania się z głębi Gotham Harbor, a Mroczny Rycerz chce zbadać, co robi w swoim mieście.

Projektant odzieży Extra Butter NY i Epic Games, we współpracy z DC i Warner Bros. Consumer Products, oferuje niesamowity wybór koszulek i bluz z kapturem DC x Fortnite ze złowrogim Batmanem Who Laughs. Obowiązkowe dla każdego fana DC lub Fortnite, te przedmioty są dostępne na całym świecie. Odwiedź www.extrabutterny.com/dcfandome, aby zobaczyć pełną gamę przedmiotów.

Aby uzyskać jeszcze więcej emocji związanych z DC, obejrzyj DC FanDome w sobotę 16 października o godz. 10amPT dla najgorętszych filmów DC, programów telewizyjnych, animacji, gier wideo i komiksów. Aby się zarejestrować, odwiedź witrynę internetową www.dcfandome.com.

Batman/Fortnite: Fundacja #1 trafi do sklepów z komiksami 26 października.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=03E8F37E75A04BE7AE0F47EEB0D87F93&url=https%3A%2F%2Fbatman-news.com%2F2021%2F10%2F16%2Fbatman-fortnite-foundation%2F&c=5971261133207807343&mkt=fr-fr