Balenciaga sprzedaje zwykłą białą koszulę „Fortnite” za ponad 700 funtów


Firma modowa Balenciaga sprzedaje zwykłą białą koszulę – co tylko mówi Fortnite na nim – za 995 USD (726 GBP).

W ramach linii Fortnite– ubrania tematyczne (zauważone przez Gracz komputerowy), Balenciaga sprzedaje zwykłą białą koszulę z Fortnite logo za 726 funtów. Chociaż jest również w kolorze czarnym, przód koszulki – dość małym tekstem – jest wyhaftowany „Fortnite grafika”.

ten Fortnite odzież nie ogranicza się tylko do tej drogiej koszuli. Za 1290 USD (942 GBP) fani Battle Royale mogą również dostać czarną dżinsową kurtkę, która również mówi Fortnite, tym razem z tyłu.

Najtańszą odzieżą pełnowymiarową jest koszulka, która ma większą Fortnite logo z przodu. Podobnie jak inne koszule, ta również ma na plecach napis „Retail Row” w różnych językach.

Źródło: Epic Games, Balenciaga

Fakt, że kilka przedmiotów jest wyprzedanych – w tym 288 £ Fortnite Czapka z daszkiem i bluza z kapturem o średnim kroju – sugerują, że istnieje już zapotrzebowanie na linię produktów, która została wprowadzona na rynek dzisiaj

Oprócz linii drogich ubrań z prawdziwego świata, Epic Games nawiązało współpracę z Balenciaga, aby wydać cztery nowe skórki postaci w grze i różne przeróbki przedmiotów, które według bloga są oparte na „prawdziwym Fortnite Kolekcja X Balenciaga” podkreślona powyżej.

A także nowe stroje, Fortnite fani mogą kupić kilofy w stylu butów, lotnię z motywem torebki i gamę „dopasowanych do pleców blingów Balenciaga”.

W innych wiadomościach były przewodniczący UKIE, Stuart Dinsey, powiedział, że firmy sprzedające skrzynki z łupami będą musiały samodzielnie uregulować tę praktykę lub zaryzykować szersze regulacje rządowe, które mogą potencjalnie wpłynąć na studia, które w ogóle nie używają skrzynek z łupami.

Ogólnie rzecz biorąc, Dinsey uważa, że ​​wynik trwającego dochodzenia rządu Wielkiej Brytanii w sprawie skrzynek z łupami sprowadzi się do „obiecanych działań – lub bezczynności – globalnych gigantów, którzy słusznie zakwestionowali niezwykle dochodowy model biznesowy”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6D1C4D09C2BE4C868C08F58AC480FD9A&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fthis-fashion-company-is-selling-a-plain-white-fortnite-shirt-for-over-700-3051729&c=17596691862182334065&mkt=fr-fr