Aya Nakamura zamknie serię Fortnite Soundwave


Fortnite jest na czele popkultury, a Epic Games często używa swojej platformy, aby rzucić światło na różnych artystów i muzyków. Seria Soundwave wprowadziła na scenę jedne z największych międzynarodowych wykonawców w Fortnite, z wykonawcami takimi jak Gen Hoshino, Tones and I, Emicida i Mohamed Hamaki. Epic Games właśnie zaprezentowało ostatni akt z tej serii, Aya Nakamura.

Aya Nakamura to francusko-malezyjska artystka, która wystąpi na własnej scenie w Fortnite zgodnie z wpisem na blogu Epic, który rozpocznie się 6 października o godzinie 11:00 czasu polskiego. Po pierwszym wydaniu seria Soundwave będzie działać przez 72 godziny, dając graczom wystarczająco dużo czasu na uczestnictwo. Gracze, którym podobała się seria Soundwave, powinni wziąć udział w Nakamura, ponieważ będzie to ostatnia, zgodnie z komunikatem prasowym.

Setlista będzie zawierać hitowy singiel Nakamury Copines” w połączeniu ze specjalną emotką o tej samej nazwie, która będzie dostępna od 5 października o 19:00 CT w sklepie z przedmiotami. Gracze, którzy lubią przeboje Nakamury, pokochają ten występ jednego z najchętniej słuchanych francuskojęzycznych wykonawców na świecie.

Dla tych, którzy nie znają muzyki Ayi Nakamury, Epic przygotował playlistę niektórych z jej najgorętszych piosenek, aby wzbudzić podekscytowanie fanów przed premierą koncertu.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Mówiąc o swoim nadchodzącym występie w grze, Nakamura mówi po części: „Współpraca jest okazją do zagrania mojego największego show dla starych i nowych fanów z całego świata”. Jej życzeniem jest dzielenie się swoją muzyką z nową publicznością, która w innym przypadku mogłaby jej nie słyszeć. To tylko najnowszy międzynarodowy artysta, którego Epic przedstawił swojej publiczności.

Niestety wszystkie dobre rzeczy muszą się kiedyś skończyć, a teraz dotyczy to również serii Soundwave. Chociaż był to wspaniały rok, w którym grali jedni z najgorętszych artystów na świecie, Epic prawdopodobnie musi zakończyć ten projekt, aby prawdopodobnie przynieść coś jeszcze bardziej niesamowitego. Gracze, którzy wzięli udział w tych koncertach, będą mieli coś, czym będą je wspominać, dzięki przyznanym darmowym kosmetykom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6335a58536624ea48adad16805c3c8ff&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Faya-nakamura-will-close-out-the-fortnite-soundwave-series&c=16032367030722540932&mkt=fr-fr