Australian Open Summer Smash z udziałem Fortnite powraca w 2023 roku


  • Powraca konkurs Summer Smash o wartości 100 000 $ (USD).
  • AO łączy siły z Lachlanem, Loserfruitem i LazarBeamem w charytatywnym turnieju Fortnite dla twórcy Icon Series

The AO Summer Smash z udziałem Fortnite ma powrócić w 2023 roku z konkursem online, w którym do wygrania jest 100 000 USD w postaci nagród pieniężnych i datków na cele charytatywne.

Rywalizacja w grach powróci do pierwszego w roku Wielkiego Szlema, a najlepsi gracze Fortnite z Oceanii będą walczyć o 50 000 USD w ostatni weekend AO od 28-29 stycznia.

W ten weekend odbędzie się również wyjątkowa pierwsza seria Summer Smash Creator, w której Lachlan, Loserfruit i LazarBeam poprowadzą turniej Fortnite Icon Series obejmujący trzy mecze, z darowiznami na cele charytatywne w wysokości 50 000 USD dla zespołu zwycięskiego twórcy. Wydarzenie dla twórców odbędzie się przed turniejem solo od godziny 11:00 AEDT w niedzielę rano.

Wydarzenie polegające na rywalizacji zaprasza graczy Fortnite z Oceanii do udziału w czterogodzinnych kwalifikacjach online Battle Royale, które odbędą się w sobotę 28 stycznia od godziny 13:00 AEDT. 80 graczy z najlepszymi wynikami awansuje do finału Solos wraz z 10 zawodnikami z dziką kartą. Finał Solos odbędzie się od godziny 13:00 AEDT w niedzielę 29 stycznia. Gracze, którzy chcą zarejestrować się w kwalifikacjach do solówek, muszą wypełnić formularz TUTAJ.

Australijski gracz Fortnite i PWR przedstawiciel Szabrownik powiedział, że nie może się doczekać tego wydarzenia: „Nie mogę się doczekać rywalizacji w tegorocznym AO Summer Smash i poprawy drugiego miejsca w AO Summer Smash LAN 2021”.

„Turniej AO odbywa się tylko raz w roku i jest to turniej z ogromną pulą nagród, na który czeka każdy uczestnik OCE” — kontynuował Looter.

Zarówno zawody, jak i wydarzenia twórców będą transmitowane na żywo za pośrednictwem kanałów Australian Open na Twitchu i YouTube.

„W ciągu ostatnich pięciu lat mieliśmy niesamowitą współpracę z Fortnite, co pozwoliło nam zbudować autentyczną więź z kolejnym pokoleniem fanów sportu i ludźmi o różnych zainteresowaniach, czy to osobiście na wydarzeniu, czy cyfrowo za pośrednictwem naszego strumieni i platform”, szef ds. innowacji w Tennis Australia Machar Reid powiedział.

Gracze zarejestrowani do kwalifikacji do solówek otrzymają dalsze informacje i aktualizacje za pośrednictwem strony Australian Open na Discordzie i Twitterze @AusOpenGaming.

Opracowana przez Epic Games platforma rozrywkowa Fortnite ma ponad 400 milionów zarejestrowanych kont na całym świecie. W Fortnite gracze mogą tworzyć własne doświadczenia lub tworzyć drużyny w kultowej grze Battle Royale i pełnej akcji Zero Build. Australia jest kluczowym krajem dla Fortnite i jest domem dla wielu czołowych graczy i twórców.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ce226c2ee14ef3a176acc72b192dd1&url=https%3A%2F%2Fausopen.com%2Farticles%2Fnews%2Faustralian-open-summer-smash-ft-fortnite-back-2023&c=2736731012026502083&mkt=fr-fr