„Australia” jest teraz zwiastunem Fortnite Rozdział 3, gdy pojawia się nowa teoria


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 dobiega końca. Rozdział 3 Sezon 1 jest wstępnie zaplanowany na 5 grudnia, co pozostawia około dwóch tygodni w bieżącym sezonie. Koniec 8. sezonu Rozdziału 2 zapowiada się wybuchowo i jest jednym z największych wydarzeń na żywo w historii Fortnite. Wraz z tym z pewnością nadejdzie poważna zmiana na mapie, a teorie już zaczęły napływać.

Konto Fortnite Australia i Nowa Zelandia opublikowało tajemnicze współrzędne, doprowadzając graczy do szału. Dominująca teoria dotyczy teraz Australii i ma to sens.


Teoria Fortnite Rozdział 3 obejmuje Australię po tajemniczych współrzędnych

Wczoraj Fortnite ANZ opublikował tajemniczy tweet ze współrzędnymi, które fani namierzyli do miejsc w Australii i Nowej Zelandii. Teraz teoria posunęła się o kilka kroków dalej. Obecna koncepcja obejmuje niesprawdzoną teorię, że Australia jest do góry nogami. Może to oznaczać, że następna mapa znajduje się pod aktualną i zostanie odwrócona do góry nogami w następnym rozdziale.

Australia zdecydowanie nie jest do góry nogami, ale są ludzie, którzy w to wierzą i że ona nie istnieje. Żadna z tych rzeczy nie jest prawdziwa, ale wydaje się, że Fortnite pochyla się nad teoriami spiskowymi. To też nie pierwszy raz, kiedy to robią.

Fortnite Australia i Nowa Zelandia opublikowały wczoraj tajemnicze współrzędne (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Fortnite Australia i Nowa Zelandia opublikowały wczoraj tajemnicze współrzędne (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

To, co nadaje tej teorii trochę wiarygodności, to fakt, że Fortnite Australia i Nowa Zelandia wydają się być głównym źródłem informacji. To jedyne konto, które opublikowało wczoraj tweeta. Nawet oficjalne konto Fortnite kieruje do nich swoich zwolenników, co oznacza, że ​​w tym sezonie będą naczyniem informacyjnym.

Tweet zawiera kilka zdjęć, które mogą drażnić się w następnym sezonie, ale nic nie jest jasne. Jasne jest, że Fortnite Australia i Nowa Zelandia to konto, na które warto mieć teraz oko. Cokolwiek planują, co z pewnością jest skomplikowane, wydaje się być na tym skoncentrowane. Gracze powinni podążać za nimi i być na bieżąco.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=582D313B75CE443597F7994D4E5D5C18&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-australia-now-fortnite-chapter-3-teaser-new-theory-surfaces&c=11034788369544057926&mkt=fr-fr