Asuj wszystkie kryjówki NPC i najlepsze przedmioty z Fortnite C4 S4!

Szukasz lokalizacji NPC Fortnite C4 S4? Tutaj znajdziesz ich wszystkich, łącznie ze wszystkimi NPC-ami do wynajęcia w Fortnite C4 S4.

Lokalizacje NPC Fortnite C4 S4

Nowy sezon Fortnite jest pełen przedmiotów o wysokiej wartości, a nacisk położony jest na nowe skarbce. Ponieważ te mity są całkowicie losowe, w Fortnite C4 S4 istnieje wiele RNG (generowanie liczb losowych). Jednak nadal istnieje kilka sposobów na zdobycie gwarantowanego łupu. Jednym z najlepszych rozwiązań jest odnalezienie lokalizacji Fortnite NPC w C4 S4.

NPC na mapie Fortnite oferują kilka usług, których często nie można uzyskać gdzie indziej. Rozdają leki, broń specjalną, klucze do sejfów, a niektóre można nawet wynająć jako członkowie drużyny! Gra z innym członkiem zespołu może dać ci poważną przewagę w każdej grze w Fortnite. Jest to ważna wskazówka dotycząca wygrywania gier w Fortnite w tym sezonie, a zdobycie specjalnego łupu może być również bardzo przydatne. Możesz nawet zamienić zwykłą bitwę królewską w grę Prop Hunt z funkcją przebrania, o której chyba wszyscy zapomnieli.

Epic lubi mieszać rzeczy z lokalizacjami NPC Fortnite C4 S4. Postacie zmieniły się w porównaniu do poprzedniego sezonu. Niektóre z nich znajdują się w nowych lokalizacjach, a niektóre z najbardziej przydatnych zniknęły całkowicie w tym sezonie. W Fortnite C4 S4 dostępny jest nawet nowy typ NPC, którego można najpierw odblokować. Jeśli od czasu aktualizacji straciłeś jednego ze swoich ulubionych NPC, oto wszystkie nowe lokalizacje NPC Fortnite C4 S4.

Oto wszystkie lokalizacje, w których można je znaleźć na mapie tego sezonu:

Nolan Chance – Frenzy Fields – Klucze, Przebranie mebli, Twin Mag AR
Piper Place – Slappy Shores – SMG z lunetą
Fish Thicc – na południe od Slattered Slabs – Strzelba z pompą infiltracyjną
Antonia – Frenzy Fields – Wyciszony karabin snajperski i wieża biznesowa
Khaby Lame – Placówka na zachód od Slappy Shores – Wyciszony karabin snajperski i granaty falujące
Meowscles – Cieniste Szczudła – Strzelba o ostrych zębach i Ryba Tarczowa
Love Range – Rumble Ruins – Napad na karabin przyspieszający i Crash Pad Jr
Cień Renegata – Rozbite Płyty – Karabin Tajnego Łowcy i Klucze
Agent Peely – na zachód od Steamy Springs – Tropiciel Cieni i Banan
Arktyczny Zabójca – Placówka na wschód od Creeky Compound – Termiczne DMR i Mikstura Tarczy
Diamond Diva – Mega City – Karabin automatyczny Maven i zdalne materiały wybuchowe
Hrabina Daraku – Na wschód od Zaćmionej Posiadłości – Karabin szturmowy tłumiący spustoszenie i Mikstura tarczy
Bull Shark – Creeky Compound – Specjalista ds. zwiadu i termicznego DMR
Bombowiec Royale – Zatoka Falochronu – Ciężki specjalista i strzelba o ostrych zębach
Sun Strider – Na północ od Zaćmionej Posiadłości – Medyczna Mgła

Nowy sezon może wiązać się z pewnymi mitami związanymi wyłącznie z lokalizacją, ale ci NPC mogą dać ci egzotyki i inną broń wyższego poziomu, niezależnie od tego, gdzie wylądujesz w C4. Warto o nich pamiętać, aby mieć pewność, że znajdziesz je do zadań lub aby chwycić niezbędną broń, której potrzebujesz, aby iść dalej i mieć szansę na wygranie tej gry w Fortnite. Oczekuje się, że lokalizacje NPC Fortnite C4 S4 pozostaną takie same przez resztę sezonu. Prawdopodobnie zobaczymy kilka dodatków do Fortnitemares, ale tutaj będziesz mógł znaleźć wszystkich przez następne kilka miesięcy.

NPC do wynajęcia w Fortnite C4 S4

Oprócz zwykłych NPC, w tym sezonie nadal mamy kilka postaci do wynajęcia. Są to NPC, do których możesz dołączyć jako członek drużyny, płacąc złotem. Każdy z nich ma inne oznaczenie, dzięki czemu są nieco bardziej przydatne niż tylko śledzenie Ciebie. Oznaczenia są następujące:

– Specjalista ds. zwiadu: Regularnie skanuje okolicę, zaznaczając łupy i wrogów.
– Ammo Guy: Rzuca w ciebie amunicją i materiałami budowlanymi.
– Ciężcy specjaliści: Ci goście wynajmują materiały wybuchowe.
– Doktor: Od czasu do czasu rzuca w ciebie darmowymi chugami, aby cię wyleczyć.

Tych specjalistów nie należy lekceważyć. Nawet w konkurencyjnym Fortnite zostali pokonani, a jedna drużyna twierdziła nawet, że zwycięska drużyna wygrała tylko dlatego, że udało jej się wylądować na lekarzu NPC w niektórych kluczowych grach. Są to prawdopodobnie najważniejsze lokalizacje NPC Fortnite C4 S4 do zapamiętania. Możesz jednak zatrudnić tylko jednego na raz, a nie wszystkich NPC Fortnite na raz.

Oto, gdzie możesz znaleźć każdą z możliwych do wynajęcia lokalizacji NPC Fortnite w C4 S4:

Nolan Chance – Frenzy Fields – Specjalista od skautów
Bull Shark – Creeky Compound – Specjalista od skautów
Royale Bomber – Brutalny Bastion – Ciężki Specjalista
Tryb Bestii – Zatoka Falochronu – Ciężki Specjalista
Sun Strider – lekarz – na południe od Eclipsed Estates

Szansa Nolana

Są to wszystkie standardowe lokalizacje NPC Fortnite C4 S4. Jest jeszcze ktoś, o kim musimy porozmawiać więcej, Nolan Chance. Chociaż znajduje się już na liście NPC do wynajęcia w Fortnite C4 S4, możesz nie być w stanie go zatrudnić. To jest NPC, na którego trzeba zapracować.

Członek drużyny napadów prowadzący obecną przepustkę bojową ma w tym sezonie specjalne funkcje. Jest NPC-em do wynajęcia, może sprzedać ci przedmiot, klucze, przebranie rekwizytu, około dwukrotnie większą niż normalna liczba usług. Jednak nie zrobi tego dla każdego.

Zadania trwające w tym sezonie obejmują specjalną historię dotyczącą Nolana Chance’a. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do jego potężniejszych mocy jako NPC, musisz je ukończyć. Wykonywanie zadań za XP w Fortnite tym razem faktycznie daje ci lepsze opcje w grze! Nie ogranicza się to do przepustki bojowej ani niczego innego. Każdy może je ukończyć i odblokować wszystkie usługi. Dopóki nie ukończysz zadania, nie będziesz mógł go zatrudnić ani uzyskać dostępu do niektórych jego usług.

To są wszystkie lokalizacje NPC Fortnite C4 S4. Każdy z nich może zapewnić unikalną umiejętność, która może nawet zmienić przebieg gry.Dzięki możliwym do wynajęcia NPC-om, które są ulepszane i oferują przedmioty po niższych cenach niż reszta, ci NPC-e będą mieli ogromny wpływ na grę.postęp w twoich grach w tym sezonie .

Źródło: estnn.com