Anakin Skywalker w Fortnite: skórka, crossover i więcej!

Rycerz Jedi Anakin Skywalker w Fortnite

Anakin Skywalker, najsłynniejszy bohater Gwiezdnych Wojen, dołącza do stale rosnącej obsady Fortnite. Teraz możesz wcielić się w postać Jedi i spróbować pokonać nieskończoną liczbę młodzików w popularnej grze Battle Royale.

Skórka Anakina Skywalkera

Skórka Fortnite dla Anakina Skywalkera jest oparta na najfajniejszym wyglądzie postaci: Zemście Sithów. Odwzorowując kultowy strój bojowy Mustafar postaci, będziesz walczyć nie tylko za pomocą robotycznego ramienia, ale także za pomocą atrakcyjnego wyglądu.

Crossover Gwiezdnych Wojen i Fortnite

Dodatek Anakina do listy Fortnite ma ogromny potencjał crossover. Fani Gwiezdnych Wojen, którzy grają w grę Battle Royale, będą mogli zmierzyć tę postać z wieloma innymi postaciami z Daleko, Daleko Galaktyki, takimi jak Mandalorianin, Rey Skywalker, Kylo Ren, Darth Vader i inni.

Inne nowości Gwiezdnych Wojen

W innych aktualnościach ze świata Gwiezdnych Wojen, gra Star Wars Jedi: Survivor firmy EA i Respawn Entertainment została właśnie wydana na PS5, Xbox Series X i S, a także na PC. Gra przywraca Cala Kestisa z Upadłego Zakonu na zupełnie nową przygodę.

Źródło: Stealth Optional.