Amazon Music ogłasza program „Fortnite” „One Take”


Amazon Music ogłosiła Jedno ujęcietrzyczęściowy show, w którym będzie współpracować wielu muzyków z wiodącymi Fortnite graczy i influencerów, aby zobaczyć, jak sobie radzą.

Prowadzony przez YouTubera i muzyka Yung Filly, Jedno ujęcie zmierzą się ze sobą w transmisji na żywo Fortnite Turniej.

Wraz z gospodarzami Yung Filly i Leven2K potwierdzono cztery rywalizujące zespoły duetów. Należą do nich Phineas „A1” Waweru i Wolfiez, Sunpi i Joshua „J1” Somerkun, Archie King i Lady Leshurr oraz Gee Nelly z Deno.

Jedno ujęcie rozpocznie się w najbliższą niedzielę (9 października) o godzinie 20:00 czasu BST, a dwa kolejne odcinki zaplanowano na 16 i 23 października. Program będzie można oglądać na kanale Twitch Amazon Music UK.

„Jestem bardzo podekscytowany hostingiem Amazon Music Jedno ujęcie wyposażony Fortnite”, podzielił się Yung Filly. „Widząc, jak niektórzy z najlepszych artystów muzycznych współpracują z topem Fortnite Gracze, wszyscy rywalizujący o koronę mistrza, będzie naprawdę fajnie. Niedzielne wieczory nie będą wiedzieć, co ich uderzyło.

Fortnite pro Wolfiez podzielił się, że będzie dążył do „pierwszego miejsca albo nic” w programie; podczas gdy kolega zawodowy Archie King powiedział, że „brzęczy”, aby wziąć udział w programie.

Jeśli chodzi o to, w czym będą rywalizować gwiazdy, Amazon podzielił się tym wyjątkowym Fortnite mapy zostały stworzone specjalnie dla Jedno ujęcie, który będzie zawierał tryby gry do wypróbowania przez graczy i widzów. Mapy będą zawierały „muzyczne escape roomy i muzyczne wyzwania”, a styl każdej mapy „odzwierciedla gatunki hip-hopu, grime i drill i będzie zaśmiecony easter eggami powiązanymi z zaangażowanymi artystami muzycznymi”.

Pierwsze dwie mapy będą dostępne dla fanów od 10 października, a trzecia zostanie udostępniona 24 października.

W innych Fortnite wiadomości, skrzyżowanie „pół kozy / pół człowieka” z Symulator kozy 3 został dodany do battle royale.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633d8f461bbf46eab5aa73f90de04575&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-show-one-take-pits-musicians-yung-filly-lady-leshurr-and-more-against-pros-3323192&c=4377808082497290295&mkt=fr-fr