Aktualizacja zmieniająca zasady gry Fortnite pojawi się w październiku

Czy jesteś fanem Fortnite’a? Przygotujcie się więc, bo Epic Games szykuje zmianę, która na pewno odmieni wszystko w Waszej ulubionej grze. Według Donalda Mustarda, byłego głównego dyrektora kreatywnego Epic, zespół pracuje nad nową, oszałamiającą zawartością. Chociaż nie ujawnił dokładnie, co to oznacza, wydaje się, że zasugerował zbliżającą się zmianę interfejsu użytkownika Fortnite.

Kolejna duża zmiana w Fortnite

Według Wenso, znanego autora przecieków z Fortnite, zmiana interfejsu użytkownika zostanie wprowadzona wraz z aktualizacją v26.30. Ponieważ następna aktualizacja (wersja 26.20) jest zaplanowana na koniec września, oczekuje się, że trzecia duża aktualizacja pojawi się w październiku.

Wenso udostępnił także film przedstawiający dużą zmianę w Fortnite. Po raz pierwszy od wydania Rozdziału 2, gra wideo zostanie poddana gruntownej przebudowie interfejsu użytkownika. Nowy interfejs wydaje się znacznie prostszy i nowoczesny. Niektóre szczegóły można zobaczyć na poniższym filmie.

Co zmieni się w Fortnite?

Epic Games zmieniło wygląd i położenie niemal każdego elementu na ekranie. Lista znajomych nie znajduje się już po lewej stronie i zostanie otwarta po interakcji z awatarem gracza w prawym górnym rogu. Wybór trybu gry został przesunięty na lewą stronę, natomiast informacje o sezonie zostały przeniesione na prawą stronę.

Poza tym prawdopodobne jest, że wraz z aktualizacją Epic Games wprowadzi ulepszoną wersję zakładki Discover. Dodatkowo w październiku może zadebiutować także nowy projekt sklepu z przedmiotami.

Ogromna zmiana w Fortnite

Ta zmiana w Fortnite będzie ogromna, ponieważ całkowicie zmieni wygląd i styl gry, a gracze prawdopodobnie będą potrzebować dużo czasu, aby się do niej przyzwyczaić. Biorąc jednak pod uwagę, że Epic Games od dłuższego czasu nie aktualizowało interfejsu użytkownika Fortnite, jest to z pewnością krok we właściwym kierunku.

Źródło: www.bing.com