Aktualizacja Fortnite z tego tygodnia została opóźniona


Choć aktualizacje Fortnite wydawane są zawsze we wtorek, wygląda na to, że w tym tygodniu będzie inaczej, a fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.


Ten weekend Fortnite aktualizacja została opóźniona bez oficjalnego ogłoszenia ze strony Epic Games. Fortnite wciąż otrzymuje aktualizacje na wszystkich platformach, na których jest dostępny. Jest to aktywna gra online typu battle royale z sezonową przepustką bojową, więc regularnie otrzymuje poprawki konserwacyjne, a także nowe aktualizacje treści, aby była świeża i przyjemna dla graczy.


The Fortnite społeczność uznała to za dziwne, gdy zauważyli, że Epic Games nie ogłosiło żadnych aktualizacji na ten wtorek. Było to szczególnie rozczarowujące, ponieważ ostatnia aktualizacja zawartości miała miejsce prawie miesiąc temu w ramach wydarzenia Winterfest. Fani czekali na nową zawartość już od kilku tygodni i spodziewali się, że zalogują się dzisiaj i zobaczą wszystkie ekscytujące dodatki do gry. Do tego niedawny Fortnite przecieki i plotki sprawiły, że społeczność zastanawiała się, czy wraz z aktualizacją zostaną potwierdzone jakiekolwiek długo oczekiwane skórki.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Fortnite Nerfs Shockwave Hammer, pozostawia fanów podzielonych

Niestety wygląda na to, że aktualizacja w tym tygodniu została opóźniona i nie wiadomo, kiedy zostanie wydana. Epic Games nie skomentowało sytuacji ani nie wydało żadnych komunikatów. Istnieje kilka wskaźników wskazujących, że w następnej aktualizacji mogą pojawić się wielkie rzeczy i może to być powód opóźnienia. FortniteStrona dokumentacji trybu kreatywnego ostatnio otrzymywała wiele aktualizacji, a iFireMonkey, znany Fortnite informator, zwrócił uwagę, że nowy przedmiot o nazwie „Falcon Scout” został wymieniony w sekcji Oathbound Chests pliku.

Nadal nie ogłoszono, kiedy aktualizacja zostanie wydana, ale może to być środa. Nie tak dawno temu wyciekły plany koncertowe następnego wydarzenia na żywo i tak się uważa Fortnite będzie współpracować z Kid LAROI. We wtorek artysta zamieścił na Twitterze zdjęcie z podpisem „Obejrzyj jutro :)”, wskazując na ogłoszenie. Fani spodziewają się, że właśnie to potwierdzi współpracę Fortnite.

Odliczanie w grze do następnej fazy Zaprzysiężonych Zadań również rozpocznie się w środę. Epic Games może czekać, aby dodać przedmiot Falcon Scout, aby mógł uwzględnić go w tych zadaniach, aw ten sposób może również promować koncert w grze po wydaniu aktualizacji. Zmiana dat może być sposobem na powstrzymanie przecieków przed zepsuciem niespodzianki lub może być faktycznym opóźnieniem w naprawie usterek i błędów w ostatniej chwili przed wydaniem.

Fortnite jest dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Czy subskrypcja Fortnite Crew jest tego warta?Źródło : https://gamerant.com/fortnite-no-update-this-week-delayed-why/