Aktualizacja Fortnite: współpraca Star Wars x LEGO, wszystkie szczegóły

Crossover Star Wars nadchodzi do Fortnite

Nowy crossover Star Wars zawita do Fortnite 3 maja i mamy na jego temat wszystkie informacje. Oto informacje o łatce dla wersji 29.40.

Szczegóły dotyczące aktualizacji Fortnite 29.40

Treści związane z Gwiezdnymi Wojnami powracają do Fortnite z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen przypadającego 4 maja. Wraz z rozpoczęciem Sezonu 2 Rozdziału 5 w grze doszło już do ważnego wydarzenia będącego skrzyżowaniem z Avatarem The Last Airbender, które zakończy się 3 maja 2024 roku.

Tego samego dnia rozpoczyna się kolejne wydarzenie crossover z zawartością z Gwiezdnych Wojen, która dodaje nowe elementy do LEGO Fortnite, przywraca miecze świetlne oraz nowe skórki i broń.

Informacje o łatce Fortnite 29.40

Konserwacja aktualizacji Fortnite v29.40 rozpocznie się 3 maja 2024 r. o 1:00 czasu PT / 3:00 ET / 9:00 czasu BST. Poinformujemy Cię tutaj, gdy prace konserwacyjne zostaną zakończone i będziesz mógł ponownie grać.

Gwiezdne Wojny przybywają do LEGO Fortnite

Imperium i Rebelianci z kultowych filmów Gwiezdne Wojny przybywają do LEGO Fortnite w światach Survival i Sandbox. W obu trybach możesz stanąć po stronie Rebeliantów, budując Wioskę Rebeliantów i używając narzędzi do odparcia Imperium.

Do gry wkraczają takie bronie jak miecze świetlne, kusze, blastery DL-44, blastery E-11 i detonatory termiczne. Będziecie mogli je wytworzyć na stanowisku rzemieślniczym.

Dodatkowo do gry zostaną dodane nowe zestawy LEGO inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, a także style LEGO dla wszystkich skórek Star Wars występujących w grze.

Pojawia się skórka Chewbacca i specjalna broń

Nowa aktualizacja Star Wars x Fortnite wprowadza do gry długo oczekiwaną skórkę Chewbacca wraz z jego wiernym łukiem, Wookie Bowcasterem. Broń możesz zdobyć w Imperialnych Kryptach lub bezpośrednio od samego Chewiego, gdy uwolnisz go z Imperium.

Niestety skórkę Chewbacca będzie można zdobyć jedynie po zakupie ścieżki nagrody premium w ramach przepustki LEGO Fortnite: Rebel Adventure za 1400 V-dolców. Skórka ma również styl LEGO, który możesz zdobyć za darmo.

Vader powraca ze swoimi szturmowcami

Darth Vader i Szturmowcy powrócą na wyspę BR promem Lambda! Walcz z Vaderem, a zbierzesz jego unikalny miecz świetlny – z umiejętnościami blokowania, atakowania i rzucania.

Chwyć blastery E-11, pokonując szturmowców lub przeszukując imperialne bazy, blokady drogowe i imperialne skarbce.

Nowe zadania i nagrody

Oprócz aktualizacji typu crossover do Fortnite Battle Royale i Zero Build zostanie dodana seria nowych zadań i wyzwań, które trzeba będzie ukończyć podczas meczów.

Po ukończeniu otrzymasz darmowe PD Przepustki Bitewnej i darmowy plecak AWR. Zadania Star Wars Battle Royale będą udostępniane w dwóch fazach podczas crossovera: pierwsza 3 maja o 9:00 ET, a druga 7 maja o 9:00 ET.

Impreza Star Wars Battle Royale, obejmująca zadania, zakończy się 14 maja o godzinie 9:00 czasu wschodniego.

Źródło: www.dexerto.com