Aktualizacja Fortnite wprowadza nowe bronie, ulepszenia

Fortnite, słynna gra wideo typu Battle Royale, oferuje swoim graczom nową broń i ulepszenia, które urozmaicają gry.

Nowa broń w Fortnite

Gracze Fortnite z niecierpliwością czekali w tym tygodniu na nową zawartość w grze, ogłaszając pojawienie się dwóch nowych broni, ale one nigdy się nie pojawiły, a alerty ostatecznie zostały usunięte. Na szczęście ta długo oczekiwana zawartość została dodana nieco później, niż oczekiwano, obejmując dwie bronie i trzy różne ulepszenia dostępne dla graczy. Jednakże, podobnie jak wielu elementów wyposażenia dodanych do gry, tej nowej broni nie można używać w trybie rywalizacji. Nie będzie to jednak miało wpływu na większość graczy preferujących normalne gry i dlatego będą mogli od razu przetestować nową broń i ulepszenia.

W tym tygodniu udostępniono także szczegółowe informacje na temat nowych dodatków:

Łamacz Tarczy EMP

Shield Breaker EMP zadaje obrażenia tarczom wroga i tymczasowo wyłącza systemy elektryczne, takie jak kamery, wieżyczki i bariery laserowe. Zachowaj jednak ostrożność podczas ucieczek z bazy, ponieważ EMP Łamacza Tarczy może również unieruchomić pojazdy. Aby jak najlepiej się bronić, znajdź ten sprzęt na ziemi, w skrzyniach i workach antywłamaniowych.

Przyklejony granatnik

Jeśli Twoje próby włamania nie pójdą zgodnie z planem, nie ma problemu! Użyj granatnika samoprzylepnego, aby wystrzelić pociski, które przyklejają się do powierzchni. Pociski te eksplodują z krótkim opóźnieniem i zadają obrażenia wrogom oraz otaczającym budowlom. Tę nową broń można znaleźć w skrzyniach, wirtualnych skrzyniach, torbach na napady, latających dronach lub zdobywając interesujące miejsce.

Nowe ulepszenia rzeczywistości

Oprócz nowych broni dodano kilka ulepszeń rzeczywistości:

Zwiększenie wybuchowej nadwyżki rzeczywistości

Kiedy eksplozje nie wystarczą, dodaj więcej! Po aktywowaniu tego ulepszenia rzeczywistości natychmiast otrzymasz amunicję rakietową, a otwierane pojemniki zawsze ją zawierają. W połączeniu z granatnikiem samoprzylepnym ta rozszerzona rzeczywistość przekształci Cię w potężną siłę wybuchową.

Wzrost rzeczywistości wysokiego napięcia

Aktywuj to ulepszenie rzeczywistości, aby natychmiast uzyskać wieżyczkę obronną i EMP Łamacza Tarcz. Pokonując wrogów, zdobędziesz także dodatkowe EMP Łamacza Tarczy.

Rozszerzona rzeczywistość Łowcy Burz

Jeśli ucieczka przed burzą nie dostarcza Ci wystarczających emocji, ta rzeczywistość rozszerzona jest dla Ciebie. Zmniejsza ilość energii zużywanej podczas biegu, a redukcja ta jest jeszcze większa, gdy jesteś w czasie burzy. Dodatkowo ujawniono Modyfikację Rzeczywistości Przemieszczania się, pozwalającą ci szybować szybowcem, gdy jesteś odporny na obrażenia od upadku.

Dzięki tej nowej broni i ulepszeniom Fortnite oferuje graczom nowe strategie i różnorodność rozgrywki. Zatem nie czekaj dłużej i wkrocz do akcji!

Źródło: www.bing.com